Marcin Oleksy

i

Autor: Cyfrasport Marcin Oleksy

Wielkie osiągniecie!

Marcin Oleksy z nagrodą Puskasa! Polak zdobył najpiękniejszą bramkę 2022, wielkie osiągnięcie!

2023-02-27 21:36

Marcin Oleksy zapisał się w historii! Piłkarz AMP-futbolowej Warty Poznań wygrał nagrodę Puskasa za zdobycie najpiękniejszej bramki roku! Zawodnik Warty Poznań wyprzedził ostatecznie Richarlisona i Dmitriego Payeta! Polak napisał wspaniałą historię!

Marcin Oleksy z prestiżową nagrodą! Polak, występujący w AMP-Futbolowej Warcie Poznań zgarnął nagrodę na najlepszą bramkę roku i ostatecznie on, zgarnął nagrodę im. Ferenca Puskasa za najpiękniejszą bramkę roku. Jestesmy świadkami pieknej historii.

Marcin Oleksy z nagrodą Puskasa! Pokonał gwiazdy

Polak występujący w Warcie Poznań został nominowany za niesamowitą bramkę przeciwko Stali Rzeszów, Piłkarz klubu z Wielkopolski popisał się efektowną przewrotką, czym zyskał uznanie przedstawicieli kapitały konkursu i pokonał w głosowaniu takie sławy jak Mario Balotelli, Theo Hernandez i Kylian Mbappe. W ostatecznej fazie konkursu zmierzył się on z Richaldisonem, który był nominowany za bramkę przeciwko Serbii na mundialu w Katarze i z Dmitrym Payetem, z Olympique Marsylia. Zawodnik "Zielonych" nie mógł ukryć wielkiego wzruszenia i na ceremonii przemówił do kibiców w języku polskim. Aby zobaczyć bramkę, za którą gracz Warty Poznań dostał nagrodę im. Ferenca Puskasa, przejdź do nagrania poniżej.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze