Pudzianowski wybiera takie czołgi. Nie uwierzysz, gdy przeczytasz. Jest mowa o potężnej maszynie

2021-10-28 14:14
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/ pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski był w ostatnich dniach na ustach wielu kibiców. 44-latek stoczył podczas KSW 64 oczekiwaną od dawna kolosalną walkę. W oktagonie w Atlas Arenie zmierzył się on z potężnym „Bombardierem”, a starcie to przeszło do historii. Były mistrz świata strongman powalił giganta w 18 sekund, czym zaimponował wszystkim. Ponownie zrobiło się głośno o wielkiej sile „Pudziana”, a ta właśnie stała się nowym symbolem. W czwartek zaprezentowano czołgi Pudzianowskiego!

KSW 64 przeszło już do historii, a jednym z najważniejszych momentów był potężny nokaut „Pudziana” na „Bombardierze”. Senegalczyk ważył podczas tej walki ponad 148 kilogramów – aż o 30 więcej od Polaka! Mimo to, były mistrz świata strongman był uznawany za wielkiego faworyta, a taką opinię potwierdził już po 18 sekundach walki. Prawdziwa bomba z prawej ręki wylądowała na twarzy Serigne Ousmane’a Dia, a ten runął na ziemię. Pojedynek, który pobudzał wyobraźnię wszystkich fanów, okazał się jednym z najłatwiejszych w karierze Pudzianowskiego. 44-latek odniósł szesnaste zwycięstwo w karierze w MMA, a jedenaste przed czasem. Za starcie z „Bombardierem” zarobił pół miliona złotych, ale okazuje się, że nie jest to jego ostatni wielki zarobek.

Wstrząsająca historia rywala Błachowicza! Śmierć, tortury, 43 dni w podróży

W galerii poniżej możecie przyjrzeć się metamorfozie Pudzianowskiego. Od najsilniejszego człowieka świata do zawodnika MMA:

Symbol potęgi „Pudziana”

W czwartek oficjalnie ogłoszono, że gwiazda KSW została ambasadorem gry „World of Tanks Blitz”. W tytule tym pojawiło się 5 nowych, polskich czołgów ciężkich, a takie maszyny jednoznacznie kojarzą się z Pudzianowskim. Są one twarde, ciężko opancerzone i mają potężną moc – porównywalną z siłą ciosu „Pudziana”. W samej grze można poruszać się czołgami lekkimi, średnimi, ciężkimi, bądź też niszczycielami. Okazuje się, że swego czasu najsilniejszy człowiek świata uwielbia tę rozrywkę!

Jan Błachowicz o rywalu na UFC 267: Jest jak zombie? To walnę go w głowę

- Lubię World of Tanks Blitz. Jeśli chcę szybkiej zabawy, wybieram czołgi lekkie, które dają mi poczucie szybkości i dynamiczną rozgrywkę. Jeśli mam ochotę na taktykę, gram niszczycielem czołgów, strzelając do wrogów z ukrycia, albo idę w czołgi średnie i współpracuję z drużyną. A jeśli chcę poczuć się naprawdę potężnie, wsiadam do ciężkich czołgów, onieśmielających oponentów. Zdecydowanie nowe, ciężkie czołgi z Polski będą moim podstawowym wyborem – wyznał Pudzianowski.

Nowe czołgi to: 40TP Habicha VI poziomu, słynący z celności, 45TP Habicha VII poziomu, który jest lepiej opancerzony, 53 TP Markowskiego VIII poziomu, zadający duże obrażenia, Tyszkiewicz IX poziomu i 60TP Lewandowskiego X poziomu, który jest najmocniejszą maszyną wprowadzoną w najnowszej aktualizacji gry.

Sonda
Lubisz walki Mariusza Pudzianowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze