Michał Listkiewicz skomentował znane powiedzonko Michniewicza. Zacytował też Tomaszewskiego

2022-06-13 16:27
Michał Listkiewicz
Autor: SE Michał Listkiewicz

Finisz sezonu piłkarskiego w niższych ligach to prawdziwy rollercoaster budzący ogromne emocje od Warszawy po kaszubskie wsie. Na mecz czwartej klasy rozgrywkowej w stolicy zabrakło biletów, tylu kibiców nie przyszło na Polonię da dawien dawna. "Czarne koszule" są o krok od pójścia w ślady innych starych firm podnoszących się z nicości.

Ruchu Chorzów, Motoru Lublin, Widzewa, Warty, Stali Rzeszów. Na mecz o awans z szóstej ligi wyludniło się kilka kaszubskich wsi, nawet wójtowie kibicowali swoim choć do wyborów daleko. W Anglii wszystkie baraże rozgrywane są na Wembley. Sugeruję Prezesowi PZPN, by naszym Stadionie Narodowym każdego czerwca rywalizowali barażowicze od góry do dołu.

Czesław Michniewicz zabrał głos w sprawie Macieja Rybusa w Spartaku. Kibice będą rozczarowani! Wymowna reakcja

Nikola Grbić bardzo mi przypomina Leo Beenhakkera. Trener polskich siatkarzy jest ubóstwiany przez podopiecznych za to, że do swych racji przekonuje argumentami i pomysłami, nie opieprzaniem w stylu Smudy lub bajerem a la Sousa. Śmialiśmy się z bon motu Czesława Michniewicza, że "2-0 to bardzo niebezpieczny wynik". Udany w sumie mecz w Rotterdamie udowodnił, że nasz selekcjoner ma rację nawet wtedy, gdy żartuje. Ci, którzy po belgijskim laniu myśleli od opchnięciu biletów na dzisiejszy rewanż w Warszawie, porzucili te zamiary po remisie w Holandii. Od rozpaczy do euforii kibicowska droga krótka. Polska reprezentacja to- by zacytować Jana Tomaszewskiego- Boska drużyna. Jako że Bóg jeden wie, jak zagra dzisiaj.

Awantura na konferencji o Macieja Rybusa! Zapytali Szczęsnego o żonę, zrobiło się nieprzyjemnie

Pewne jest natomiast, że Turniej Sokolika dla 9-latków to gwarancja emocji, zaangażowania, łez radości i smutku. Najlepszą nagrodą dla dzieciaków były fotki z Łukaszem Fabiańskim, najsympatyczniejszym po Włodku Lubańskim polskim piłkarzu. Łukasz to chodząca dobroć, przed pandemią obiecał dzieciom z rodzinnych Słubic pokazowy trening i teraz dotrzymuje słowa, jest już w drodze do miejsca, gdzie zaczęła się jego wielka kariera. Gdyby tak Artur Boruc... Siedlce czekają.

Nowy trener Lecha Poznań coraz bliżej. To on zastąpi Macieja Skorżę? Mamy nowe informacje

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze