Czesław Michniewicz, Maciej Rybus

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS, TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Czesław Michniewicz, Maciej Rybus

Czesław Michniewicz zabrał głos w sprawie Macieja Rybusa w Spartaku. Kibice będą rozczarowani! Wymowna reakcja

2022-06-13 13:19

Wielkie kontrowersje wokół transferu Macieja Rybusa z Lokomotiwu do Spartaka Moskwa. Czesław Michniewicz podczas przedmeczowej konferencji przed spotkaniem Polska - Belgia został zapytany o tę sytuację. Wypowiedź selekcjonera reprezentacji Polski była stanowcza i jednoznaczna. Kibice będą rozczarowani!

Kontrowersji nie brakuje. Maciej Rybus przeniósł się z Lokomotiwu Moskwa do stołecznego Spartaka. Sprawa wzbudza olbrzymie emocje i kontrowersje - także wśród kibiców. Ci krytykują 66-krotnego reprezentanta naszego kraju. Tej sprawy nie mogło zabraknąć także przy okazji przedmeczowej konferencji prasowej przed spotkaniem Polska - Belgia na Stadionie Narodowym. Czesław Michniewicz wypowiedział kilka zdań na ten temat.

NIE PRZEGAP! Oburzające słowa Macieja Rybusa. Zostaje w kraju zbrodniarzy. "Nawet nie pomyślałem o odmowie"

Michniewicz o zamieszaniu z Rybusem

Selekcjoner reprezentacji Polski zabrał głos w tej sprawie, ale szybko nabrał wody w usta. - Chciałbym skupić się na tym zgrupowaniu. Na temat Maćka będzie okazja na spokojnie porozmawiać. Nie czas i nie miejsce. Ta sprawa będzie się ciągnęła - przyznał Michniewicz.

Po chwili jeden z dziennikarzy chciał dopytać o tę sprawę. - Porozmawiamy o tym po zgrupowaniu. Proszę to uszanować - uciął temat.

NIE PRZEGAP! Czesław Michniewicz nie miał zamiaru ukrywać tego przed piłkarzami. Te słowa mogą wywołać konsternację, nie zostało dużo czasu

Maciej Rybus - kim jest?

Maciej Rybus to uznany reprezentant Polski, który rozpoczynał zawodową karierę w barwach Legii Warszawa. Grał także dla Tereka Groznego, Olympique'u Lyon i Lokomotiwu Moskwa. Teraz został piłkarzem Spartaka. Z orłem na piersi występował w 66 meczach. Z kadrą pojechał na mistrzostwa świata 2018 i Euro 2012 i 2020.

Sonda
Czy Maciej Rybus powinien opuścić Rosję?
Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Najnowsze