SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj sobota 22.01 piątek PŚ Titisee-Neustadt Skoki narciarskie dzisiaj O której dzisiaj skoki w sobotę 22 stycznia

i

Autor: Marek Zieliński SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj sobota 22.01 piątek PŚ Titisee-Neustadt Skoki narciarskie dzisiaj O której dzisiaj skoki w sobotę 22 stycznia

O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj w niedzielę 28.11? Polacy przełamią się dziś w Ruce? O KTÓREJ SKOKI dzisiaj 28 listopada

2021-11-28 14:22

O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj niedziela 28.11 PŚ w Ruce Skoki dzisiaj O KTÓREJ dzisiaj SKOKI w niedzielę 28.11. Ryoyu Kobayashi wygrał pierwszy konkurs PŚ w Ruce (skoki na odległość 138,5 m i 143 m), ale dzisiaj nie wystąpi! Japoński skoczek w niedzielę otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i został odizolowany. Polskim skoczkom ubył bardzo mocny rywal. Tyle, że wciąż nie mogą odnaleźć formy i skaczą niepokojąco słabo. Wczoraj tylko Kamil Stoch zaprezentował się poprawnie, zajmując ósmą pozycję. Piotr Żyła był 23., a reszta Polaków odpadła po pierwszej serii. O KTÓREJ SKOKI dzisiaj 28.11 niedziela.

O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj w niedzielę 28 listopada PŚ Ruka O KTÓREJ skoki dzisiaj

Ryoyu Kobayashi triumfował w sobotnim konkursie PŚ w Ruce, ale w niedzielę okazało się, że jest zakażony koronawirusem! Został odizolowany i nie wystąpi w niedzielnych zawodach. Informację o pozytywnym wyniku testu u jednego z japońskich skoczków przekazała dzisiaj Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS). Kobayashi potwierdził, że chodzi właśnie o niego. I nie krył rozczarowania. Kobayashi czuje się dobrze, nie ma żadnych chorobowych objawów. Zgodnie z przepisami w niedzielę nie będzie mógł jednak powalczyć o drugi triumf w Ruce. Jest kolejnym skoczkiem, którego w tym sezonie wyeliminował z rywalizacji pozytywny wynik testu na COVID-19. Ten sam los spotkał Klemensa Murańkę w Niżnym Tagile tydzień temu. Na szczęście Klimek wyleczył wreszcie koronawirusa i po negatywnym wyniku testu może wrócić do Polski.

O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj niedziela 28.11 PŚ w Ruce O KTÓREJ dzisiaj SKOKI

Pierwszy konkurs PŚ w Ruce nie przyniósł przełomu. Na początku sezonu polskim skoczkom wciąż brakuje błysku. W sobotę na skoczni w Ruce triumfował Japończyk Ryoyu Kobayashi, a najlepszy z Polaków był Kamil Stoch, który zajął ósme miejsce. Jego koledzy z reprezentacji Polski spisali się niestety fatalnie. Ponownie - jak sami przyznali - popełniali techniczne błędy. Są bardzo daleko od optymalnej formy. Trener Michal Doleżał nie krył rozczarowania słabymi występami podopiecznych. Równocześnie podkreślał jednak, że w tym trudnym momencie trzeba zachować spokój. - Trzeba gonić możliwie szybko, ale nie można robić niczego na siłę. Będziemy się starali. Zdaję sobie sprawę, że źle się to ogląda. Rozumiem to i proszę o cierpliwość. Mamy plan i wierzę, że będzie lepiej - stwierdził trener Michal Doleżal w rozmowie ze skijumping.pl. Początek niedzielnego konkursu PŚ o godzinie 16.15. Kwalifikacje o godzinie 14.30.

SKOKI dzisiaj GODZINA PŚ w Ruce O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj w niedzielę 28 listopada

Adam Małysz nie kryje rozczarowania formą polskich skoczków. Tym bardziej, że warunki na fińskiej skoczni w Ruce pozwalały na lepsze występy. - Kamil bardzo mocno spóźnił. Piotrek zrobił w miarę jakiś postęp, ale to jeszcze nie jest to, na co go stać - komentował Małysz. - Dawid wyskakuje bardzo wysoko, ale nie są to skoki na taką skocznie. Na pewno jesteśmy trochę rozczarowani. Tutaj różnice wiatru były na tyle małe, że nikt nie może zwalić winy na pogodę. Skoki naszych zawodników były po prostu słabe - dodał wyraźnie niezadowolony Adam Małysz.

O KTÓREJ dzisiaj SKOKI niedziela 28 listopada PŚ w Ruce O KTÓREJ skoki dzisiaj GODZINA

Czy w niedzielę doczekamy się w końcu lepszych występów Polaków? I dlaczego na razie spisują się tak słabo? - Ten drugi skok nie wydawał się zły, nawet lepszy jak pierwszy. Ale w pewnym momencie jakby ktoś mi plecak kamieni na plecy złożył – komentował swój nieudany występ Piotr Żyła w rozmowie z Eurosportem. - Znowu tak, kurde, z podwieszoną głową. Jeszcze te telemarki. W pierwszym mogłem coś wylądować, a jak w drugim zbliżyłem się do tego spadu to „ojoj”. Spodziewałem się czegoś innego, była 17. belka. Chciałem odlecieć, a za chwilę lądowanie - dodał w swoim stylu Piotr Żyła.

O KTÓREJ SKOKI dzisiaj niedziela 28 listopada SKOKI w niedzielę O KTÓREJ 28.11

Tylko Kamil Stoch nawiązuje walkę z czołówką. Jednak jemu też bardzo dużo brakuje do najlepszych. - Po konkursie byłem bardzo zły. Pojedyncze skoki wychodzą super, jak choćby w sobotniej serii próbnej. Wtedy przychodzą zawody i coś się sypie... - komentował Kamil Stoch swój sobotni występ w rozmowie ze skijumping.pl. - Najbardziej wkurza mnie to, że jest to poza moją kontrolą. Brakuje naprawdę niedużo, żeby było świetnie. Cały czas coś mi umyka. Ze swojej strony czuję, że jest dobrze. Mam w sobie wszystko, żeby skoki były na super poziomie, ale nie znalazłem jeszcze klucza. Czegoś, co pomoże wchodzić skokom w próg, by nie były spóźnione i stały się bardziej płynne - dodał Stoch.

Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ SKOKI dzisiaj Ruka Kuusamo O KTÓREJ dzisiaj skoki 28.11

O której skoki dzisiaj? Na niedzielę 28 listopada zaplanowano kwalifikacje i drugi konkurs PŚ w Ruce k. Kuusamo. Początek kwalifikacji o godzinie 14.30. Konkurs PŚ rozpocznie się o godzinie 16.15. Transmisja TV na antenie TVN i Eurosportu 1. STREAM ONLINE również w usłudze Player.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze