Ogromny sukces Anny Lewandowskiej! Robert może szaleć ze szczęścia, wielkie wyróżnienie

2021-09-17 14:10
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Autor: Instagram/_rl9 Anna i Robert Lewandowscy

Robert Lewandowski to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny polski sportowiec. Polski napastnik, dzięki swoim znakomitym występom na światowych boiskach, zbudował markę, która osiągnęła gigantyczną wartość. Duży wkład w sukcesy „Lewego” ma jego żona, Anna, która także stworzyła markę znaną przez miliony Polaków. Teraz jej działania doceniono poza granicami kraju.

Anna Lewandowska z pewnością zalicza się do grona największych influencerek w Polsce. Żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej odnajduje spełnienie nie tylko w szczęśliwym małżeństwie, ale także w życiu zawodowym. Dba ona o zdrowie innych ludzi, których nawyki żywieniowe i treningowe stara się poprawiać każdego dnia. Jej działania obserwują miliony fanów, którzy śledzą profile trenerki fitness. Ponad 3,4 miliony użytkowników obserwuje profil Lewandowskiej na Instagramie, a ta dba o jak najlepszy kontakt z nimi. Otwarcie przyznaje, jaką dietę stosuje, by utrzymać swoje ciało w perfekcyjnej formie. Teraz jej kariera została wyróżniona w rankingu piłkarskich WAGs, które odniosły największy sukces.

Adam i Izabela Małysz zostaną dziadkami?! Żona skoczka wygadała się publicznie, wiemy co powiedziała Karolina Małysz

Anna Lewandowska nie ma tajemnic przed swoimi obserwującymi. Otwarcie opowiada o swoim życiu

Doborowe towarzystwo

Serwis SlotsUp przygotował zestawienie 15 partnerek piłkarzy, których marka ma największą wartość. W tym rankingu znalazło się miejsce dla m.in. Shakiry, Victorii Beckham, Perrie Edwards czy Wandy Icardi. Twórcy zestawienia brali pod uwagę: wartość marki, liczbę wydanych książek, karierę filmową, wielkość profili w mediach społecznościowych, wyszukiwania w internecie, wpływy z Instagrama i karierę muzyczną. Ostateczna wartość była wyrażana w punktach (maksymalnie 100), a wynik Lewandowskiej robi wrażenie!

Dziewczyna Piotra Żyły odsłoniła piekielnie długie nogi! Co za widok, zdjęcie robi furorę w sieci

Pierwsze miejsce zajęła Shakira, która zdobyła 99 ze 100 możliwych punktów. Za jej plecami uplasowała się Victoria Beckham, a jej wynik to 95 punktów. Podium uzupełniła wokalistka zespołu Little Mix, Perrie Edwards, czyli partnerka Alexa Oxlade’a Chamberlaina. Polka zajęła w tym rankingu siódmą pozycję z 67 punktami, a za jej plecami znalazły się partnerki Sergio Ramosa, Wayne’a Rooneya i Lionela Messiego! Także „królowa social mediów” - Wanda Icardi - została oceniona niżej od Lewandowskiej.

Anna Lewandowska wysoko w rankingu WAGs
Autor: https://www.slotsup.com/blog/the-most-successful-wags Anna Lewandowska została wyróżniona w rankingu WAGs

W przypadku polskiej trenerki fitness duże znaczenie miała wartość jej marki, którą oszacowano na 32,6 miliona funtów. W tym zestawieniu tylko Shakira i Victoria Beckham mogą pochwalić się większą kwotą. Lewandowska wydała także 9 książek, co wyróżnia ją od innych partnerek, spośród których większość nie ma w dorobku żadnego tytułu. Jedynie Shakirze przypisano 14 książek, a następne po Polce według tego kryterium są Victoria Beckham i Abbey Clancy z 2 książkowymi tytułami na koncie.

Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze