Ona ubrana jak panna młoda, ona jak pan młody! Lesbijski ślub gwiazd piłki

2020-01-14 14:50 FAN
Ali Kriegier i Ashlyn Harris
Autor: Instagram Ali Kriegier i Ashlyn Harris

Ali Krieger oraz Ashlyn Harris nie kryją miłości do siebie. Reprezentantki Stanów Zjednoczonych już dawno dokonały swojego "coming-outu", a ostatnio, pod koniec minionego roku, zorganizowały wielkie, huczne wesele. W sieci pojawiły się materiały z imprezy - jedna z zawodniczek wyglądała jak panna młoda, druga natomiast przypominała żeniącego się kawalera!

Obie zawodniczki miały okazję się już bardzo dobrze poznać. Razem reprezentują nie tylko barwy tej samej kadry, ale co więcej, także w jednym klubie najwyższej klasy rozgrywkowej - Orlando Pride. Już dłuższy czas kwitło między nimi bardzo gorące uczucie. Pod koniec grudnia, Ali Krieger oraz Ashlyn Harris postanowiły powiedzieć sobie "tak", formalizując związek.

Krieger była ubrana w piękną, białą suknię. Jej ukochana założyła na siebie czarny kostium - później zrzuciła z siebie marynarkę i w kamizelce, krótkich spodniach i wysokich czarnych podkolanówkach szalała podczas imprezy. Co widać po zdjęciach, wszyscy bawili się znakomicie!

Na hucznym weselu pojawili się goście z całej reprezentacji. Nie mogło zabraknąć także walczącej o prawa równości zawodniczek Megan Rapinoe. Reprezentantka Stanów Zjednoczonych została nagrodzona tytułem najlepszej piłkarki świata w 2019 roku przez Międzynarodową Federację Piłkarską.

Najnowsze