Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

i

Autor: OSCAR DEL POZO/AFP/East News Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

Wzruszające słowa

Partnerka Cristiano Ronaldo opowiedziała o towarzyszącej jej traumie. To wyznanie Georginy Rodriguez o śmierci dziecka chwyta za serce

2022-12-22 12:29

W kwietniu bieżącego roku Cristiano Ronaldo i jego partnerka Georgina Rodriguez przeżyli prawdopodobnie największą traumę w całym życiu. Modelka była bowiem w bliźniaczej ciąży, a porodu nie przeżył synek pary. Po tym zdarzeniu Argentynka na dłuższy czas zniknęła z życia publicznego – nie była aktywna w mediach społecznościowych, nie udzielała się w mediach. Dopiero po kilku miesiącach o swoim dramacie zdecydowała się opowiedzieć hiszpańskiemu „Elle”. Czytając jej słowa, trudno nie uronić łez.

Traumatyczne przeżycie Georginy i Cristiano

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez parę stanowią od 2016 roku. On jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii, ona cenioną modelką, baletnicą oraz bizneswoman. Para wspólnie wychowuje piątkę dzieci: Cristiano Juniora, bliźniaki Mateo i Evę Marię, Alanę Martinę oraz najmłodszy owoc ich miłości – urodzoną w kwietniu 2022 roku Bellę Esmeraldę. Dzień ten stanowi dla nich zresztą zarówno ogromną radość, jak i traumę. Argentynka była bowiem w bliźniaczej ciąży, niestety maleńki Angel nie przeżył porodu. O tej tragicznej wiadomości rodzice poinformowali swego czasu za pomocą mediów społecznościowych.

Ile Czesław Michniewicz zarobił w reprezentacji Polski? Zarobki selekcjonera w kadrze. To były duże pieniądze

Wzruszające wyznanie Georginy

Od czasu tego traumatycznego przeżycia Georgina Rodriguez nie uczestniczyła w życiu publicznym – zniknęła z mediów społecznościowych, nie udzielała wywiadów. Sytuacja zmieniła się dopiero w ostatnich dniach, gdy w rozmowie z hiszpańskim „Elle” zdecydowała się opowiedzieć o ogromnej tragedii, która ją spotkała. - Śmierć dziecka to największy ból, jaki może odczuwać każdy rodzic. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć tę chwilę z nadzieją i szczęściem. Ta tragedia jest czymś, co będzie nam towarzyszyć przez całe życie i o czym nie będziemy mogli zapomnieć – wyznała, nie mogąc powstrzymać emocji.

Sonda
Czy podoba Ci się Georgina Rodriguez?

Georgina Rodriguez przystroiła już choinkę. Galeria poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze