Seksowna ukochana gwiazdy sportu założyła PRZEDZIWNE majtki. Wyszła w nich do ludzi! [ZDJĘCIA]

2019-09-09 15:43 MD
Draya Michele
Autor: East News Draya Michele

Futboliści amerykańscy są jednymi z najbogatszych sportowców za oceanem. Nic więc dziwnego, że zarówno oni, jak i ich partnerki życiowe przykuwają mnóstwo uwagi. Nie inaczej jest w przypadku Orlando Scandricka, którego wybranka serca, Draya Michele, postanowiła poopalać się w miejscu publicznych w przedziwnym stroju. Ten ubiór trudno nawet nazwać!

32-letni obecnie Scandrick swą zawodową karierę futbolisty amerykańskiego prowadzi od 2008 roku. Od tego czasu zaczął występować w zespole Dallas Cowboys i spędził w nim 9 kolejnych lat. Następnie często zmieniał kluby. Był graczem kolejno Washington Redskins, Kansas City Chiefs oraz, w ostatnich tygodniach, Philadelphia Eagles. Od rozstania się z ostatnim z wymienionych zespołów pozostaje wolnym zawodnikiem i czeka na dogodną okazję do związania się kontraktem z którąś z ekip.

Scandrick na co dzień związany jest z modelką Victoria'S Secret, Drayą Michele. Kobieta jest bardzo znana - na Instagramie obserwuje ją aż 7,5 mln osób. Amerykanka jest starsza od swojego partnera - ma 34 lata i jest osobistością medialną. Oprócz sprawdzania się w roli modelki, próbowała swoich sił także w aktorstwie czy projektowaniu mody. Zasłynęła także... opalaniem się w przedziwnym stroju.

Draya Michele
Autor: East News Draya Michele
Draya Michele
Autor: East News
Wyświetl ten post na Instagramie.
Comfort of My Home @revolve #REVOLVEsummer Post udostępniony przez Draya Michele (@drayamichele)

Para dwójki znanych osobistości jest bardzo ze sobą związana i często chwali się swoim szczęściem na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
💙 Post udostępniony przez Orlando Scandrick (@orlandoscandrick)
Wyświetl ten post na Instagramie.
ONE LOVE Post udostępniony przez Orlando Scandrick (@orlandoscandrick)