Polski bramkarz OŚMIESZYŁ Rosjan. Minął całe boisko i strzelił im gola! [WIDEO]

2019-09-09 15:26 JWa
Krzysztof Iwanek strzela gola Rosjanom
Autor: Twitter / sport_tvppl Krzysztof Iwanek strzela gola Rosjanom

To było wielkie widowisko! Reprezentacja Polski zaczęła zmagania na mistrzostwach Europy U19 w futsalu od spotkania z Rosją. Biało-czerwoni okazali się lepsi w tej rywalizacji i wygrali 3:2. Co ciekawe, pierwsze z trzech trafień dla Polaków zanotował... bramkarz. Krzysztof Iwanek zdecydował się na rajd przez całe boisko i zakończył akcję pełnym sukcesem!

Reprezentacja Polski U19 w futsalu rozpoczęła już ważny turniej, jakim są mistrzostwa Europy w swojej kategorii wiekowej. W pierwszej rywalizacji grupowej biało-czerwoni mierzyli się z Rosją. Pojedynek ten lepiej rozpoczęli rywale. "Sborna" wyszła na prowadzenie 1:0 i nasi zawodnicy musieli rzucić się do odrabiania strat. Nadzieję w serca Polaków wlał... bramkarz. To właśnie Krzysztof Iwanek wyrównał stan rywalizacji, strzelając gola na 1:1 po imponującym rajdzie przez całe boisko.

Iwanek dodatkowo ośmieszył rosyjskiego golkipera. Skierował bowiem piłkę do siatki między nogami bramkarza przeciwników. Polacy ostatecznie mogli świętować po końcowej syrenie. Biało-czerwoni wygrali 3:2, a gole oprócz Krzysztofa Iwanka strzelili Jakub Raszkowski i Bartosz Borowik.

W poniedziałek reprezentacja Polski U19 w futsalu zagra drugi mecz fazy grupowej mistrzostw Europy. Przeciwnikiem młodych "Orłów" będą Portugalczycy. Później na tym etapie rywalizacji czeka ich jeszcze starcie z gospodarzami - Łotyszami.

Najnowsze