Alisha Lehmann

i

Autor: Instagram/alishalehmann7 Alisha Lehmann

ciężko oderwać wzrok

Piłkarska seksbomba Alisha Lehmann błyszczy na boisku i poza nim. Przed najpiękniejsza piłkarką świata najważniejszy turniej w życiu

2023-07-20 16:24

Pod koniec 2022 roku piłkarski świat z zapartym tchem obserwował, kto zostanie kolejnym, piłkarskim mistrzem świata. Niecały rok później o miano najlepszej reprezentacji na świecie w piłce nożnej stają kobiety. Na turnieju w Australii i Nowej Zelandii nie zabraknie utalentowanych, ale też i pięknych zawodniczek. Jedną z nich będzie Alisha Lehmann, która została niedawno okrzyknięta najpiękniejszą piłkarką świata.

Już 20 lipca rozegrane zostaną pierwsze mecze mistrzostw świata w piłce nożnej kobiet 2023. Turniej odbywa się w Australii i Nowej Zelandii, a rywalizują w nim 32 reprezentacje. Drużyny z całego świata będą rywalizować o tytuł tej najlepszej do 20 sierpnia, a wśród faworytek są z pewnością Niemki, Amerykanki czy Angielki. Fani zwracają jednak uwagę nie tylko samą grę, ale też na urodę poszczególnych zawodniczek. Jedną z najpopularniejszych jest z pewnością Alisha Lehmann, przez niektórych uznawana za najpiękniejszą piłkarkę świata, a która na mundialu będzie walczyła o sukces w barwach reprezentacji Szwajcarii.

Najpiękniejsza piłkarka świata debiutuje na mundialu

Lehmann w reprezentacji Szwajcarii zadebiutowała w 2017 roku, ale na turniej w 2019 jej kadra nie zdołała się zakwalifikować. Tym razem jednak Szwajcarki wróciły na największe piłkarskie salony i zmierzą się z innymi o końcowy triumf, choć w gronie faworytek raczej nie są. Alisha Lehmann nie jest jednak jedyną zawodniczką, która przykuwa uwagę fanów swoją urodą.

Niespotykanym wdziękiem pochwalić mogą się także inne zawodniczki. Alex Morgan to jedna z największych kobiecych gwiazd piłkarskich na świecie i z pewnością będzie chciała poprowadzić Amerykanki do obrony tytułu z 2015 i 2019 roku. Zachwycającą urodą pochwalić się może także reprezentantka Kanady Jordyn Huitema, czy mające nadzieję na sukces reprezentantki Niemiec: Jule Brand i Giulia Gwinn. Ostatnia z nich, podobnie jak niegdyś Lehmann, otrzymała niedawno niemoralną propozycję – Gwinn jednak odmówiła Playboyowi rozbieranej sesji. W galerii poniżej znajdziecie zdjęcia pięknych zawodniczek, które rozpoczynają właśnie walkę o mistrzostwo świata.

Najnowsze