Usnarz Górny. Granica polsko-białoruska

i

Autor: Tomasz Matuszkewicz/SE

Piłkarze pojechali bronić granicy z Białorusią, meczu nie przełożono! Skandal w polskiej lidze

2021-11-09 9:08

Na granicy polsko-białoruskiej trwa spory kryzys. Coraz liczniejsza grupa migrantów chce dostać się do kraju, a to powoduje, że pojawia się także coraz więcej żołnierzy broniących dostępu do Polski. W tym także... żołnierzy-piłkarzy. Z nimi w tle rozegrał się skandal w polskiej czwartej lidze - wszystko dotyczy województwa lubuskiego.

Bardzo głośno w ostatnim czasie jest o wydarzeniach na granicy Polski z Białorusią. Grupa migrantów cały czas stara się przedostać do naszego kraju i regularnie staje się coraz liczniejsza. Z tego powodu polskie siły również muszą wzrastać, aby mieć możliwości odparcia niepożądanych gości. Niektórzy z żołnierzy na co dzień uprawiają sport w klubach. Tak jest w przypadku wielu zawodników Czarnych Żagań, klubu występującego w lubuskiej IV lidze.

W swoim ostatnim spotkaniu ekipa z Żagania uległa 1:3 Piastowi Czerwińsk. Pomimo zaistniałej sytuacji z osłabieniami, Lubuski Związek Piłki Nożnej nie wyraził zgody na przełożenia spotkania. Żagańska ekipa w następujący sposób opisała całą sytuację z poprzedniego spotkania.

ZOBACZ TEŻ: Były mistrz świata szczerze o szansach Roberta Lewandowskiego na Złotą Piłkę. Nie ma wątpliwości, padły ważne słowa

Sytuacja na wschodzie kraju pozostaje trudna i niewiele wskazuje na to, żeby już w najbliższych dniach miała ulec znacznej poprawie. Tymczasem w niższych klasach rozgrywkowych pozostaje do rozegrania jeszcze kilka kolejek nim nadejdzie przerwa, która potrwa aż do przełomu marca i kwietnia. Wszystkie nadchodzące spotkania mimo wszystko prawdopodobnie zostaną rozegrane zgodnie z planem.

Diablo o walce Różańskiego o mistrzostwo świata
Najnowsze