Pogrzeb Jacka Kramka: płakały na Instagramie, nie przyszły na pogrzeb

2021-07-28 9:15
Jacek Kramer
Autor: instagram.com/jacodepol

Pogrzeb Jacka Kramka zasmucił kibiców sportu i show-biznesu. Trener, który zasłynął pracą z polskimi gwiazdami, odszedł niespodziewanie w wieku 32 lat. Na pogrzebie mężczyzny pojawiło się wiele słynnych nazwisk, a Anna Lewandowska zdecydowała się na wysłanie kwiatów. Mamy zdjęcia z tej wyjątkowo smutnej uroczystości.

Jacek Kramek odszedł w zeszłym tygodniu w wieku 32 lat, a śmierć mężczyzny zasmuciła wiele osób ze środowiska sportu i show-biznesu. Uwielbiany sportowiec został pożegnany przez bliskich i gwiazdy polskiej estrady w trakcie nabożeństwa pogrzebowego, a kwiaty na tą okoliczność przesłała sama Anna Lewandowska. Nie da się ukryć, że śmierć tak cenionego specjalisty od pracy z gwiazdami była wydarzeniem, obok którego nie dało się przejść obojętnie.

Jacek Kramek nie żyje. Został pożegnany przez gwiazdy

Trener gwiazd, Jacek Kramek odszedł 19 lipca 2021 roku w wieku 32 lat. Śmierć mężczyzny została potwierdzona przez jego siostrę, która podała do informacji publicznej przyczynę śmierci sportowca. Okazało się, że uwielbiany szkoleniowiec zmagał się z poważnym udarem. - Jak pewnie część z was już wie, okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem. Bardzo cię kocham braciszku… całym sercem" - napisała siostra Jacka Kramka.

W trakcie nabożeństwa pogrzebowego mężczyzna został pożegnany przez, chociażby: Marcina Łopucki, męża aktorki Katarzyny Skrzyneckiej, Maję Bohosiewicz i Michała Baryzę z "Top model". Kwiaty na uroczystość przesłała także Anna Lewandowska. Zabrakło m.in. Edyty Górniak, która opłakiwała trenera gwiazd na Instagramie.

Aby zobaczyć zdjęcia z pogrzebu trenera gwiazd, Jacka Kramka, przejdź do galerii poniżej.

Edyta Górniak, Jacek Kramek
Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS, instagram
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze