Polska ring girl rozbierała się jak popadnie. Teraz się nawróciła

2019-12-13 19:26 FAN
Klaudia Tołłoczko
Autor: Twitter/tolloczkoklaudia Klaudia Tołłoczko

Ludzkie życie pisze różne scenariusze. Klaudia Tołłoczko - jedna z najpopularniejszych ring girls i modelek w Polsce przez lata brała udział w najważniejszych sesjach zdjęciowych. Urody zazdrościły jej miliony fanek. Duże pieniądze, ogromna rozpoznawalność, sława nie dawały jej szczęścia. Odkryła je dopiero... gdy się nawróciła!

Klaudię Tołłoczko przez lata mogliśmy oglądać podczas wielu gal sportów walki, gdzie jako ring girl uświetniała wieczór swoim skąpo ubranym ciałem. Bardzo szybko osiągnęła również sukces w modelingu. Brała udział w sesjach zdjęciowych wielu znanych marek. Młoda modelka nie miała wielu oporów by pokazywać swoje walory cielesne. Jej zdjęcia były pikantne i seksowne co zaraz się przełożyło na ogromne grono fanów.

Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 300 tysięcy internautów! Spora rozpoznawalność sprawiła, że Tołłoczko wystąpiła w rozbieranej sesji dla popularnego magazynu dla mężczyzn - CKM. Popularność, imprezy, narkotyki, złe towarzystwo - to wszystko było w jej życiu chlebem powszednim. Wszystko się zmieniło gdy wylądowała w szpitalu. Wtedy oparcie znalazła w Bogu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
W piątek rano 💥 #nowy #ckm #ckmpolska 🇵🇱 Post udostępniony przez CKM (@ckmpolska)

Takich zdjęć na Instagramowym profilu Klaudii już nie zobaczymy. A wszystko przez jej nawrócenie! W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN modelka opowiada co sprawiło, że znalazła się blisko Boga. Po jednej z imprez Tołłoczko wylądowała w szpitalu. Po zażyciu narkotyku jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo, ale lekarze nie byli w stanie jej pomóc. Wtedy po raz pierwszy szukała pomocy u Stwórcy. Gdy cało i zdrowo wyszła z tej sytuacji postanowiła zmienić swoje życie. Zrezygnowała z rozbieranych sesji, zaczęła życie w czystości i przede wszystkim dużo się modli.

Jak sama mówi wstydzi się tego co robiła i cieszy się, że wyszła na prostą. - Nigdy w życiu nie zamieniłabym obecnego życia na to, co było kiedyś, za żadne pieniądze mimo tego, że w tym momencie zarabiam może jedną piątą tego, co kiedyś - dodaje w programie. Tołłoczko nadal prowadzi karierę infuencerki, ale na zupełnie innych zasadach. Na jej profilu nie zobaczymy już nagości i wyzywających sesji. Sama modelka ma nadzieję, że nie da się złamać i dawne demony nie wrócą. Mimo bardzo wygodnego poprzedniego stylu życia dopiero teraz czuje się szczęśliwa.

Najnowsze