PRZEŚLICZNA ukochana kadrowicza zasłania swe ciało tylko PODUSZKĄ! Tak spędza kwarantannę [ZDJĘCIA]

2020-04-09 8:20 MD
Julia Nowak
Autor: Instagram / juuulencja Julia Nowak

Czas izolacji społecznej - konieczny w walce z pandemią koronawirusa - wykorzystywany jest na różny sposób. W Internecie powstają przy tej okazji różne wyzwania, w które angażują się znane osoby. Przykład stanowi tutaj Julia Nowak. Ukochana obrońcy reprezentacji Polski, Jana Bednarka, opublikowała swoje zdjęcie, na którym osłania się wyłącznie... poduszką!

Kilkanaście, a w przypadkach niektórych nawet i już kilkadziesiąt dni spędzonych wyłącznie w domu, z pewnością może nużyć. Na tyle, że aby się zrelaksować, ludzie wymyślają coraz to nowsze zabawy w mediach społecznościowych. Kolejną taką "sieciową rozrywkę" stanowi "pillow challenge". Polega on na tym, aby opublikować swoje zdjęcie, na którym ciało zakrywa wyłącznie... poduszka. Ukochana Jana Bendarka postanowiła wziąć udział w tym niecodziennym wyzwaniu.

Robert Lewandowski tak napakowany nie był nigdy! Rocky wygląda przy nim jak dziecko [WIDEO]

"Witam! I o wasze zdrówko pytam" - napisała Julia Nowak na Instagramie publikując fotkę, która zdecydowanie przypadła do gustu jej obserwującym. "Genialnie wyglądasz", "Śliczna", "Słodki uśmiech" - to tylko niektóre z komentarzy, które użytkownicy Instagrama opublikowali pod "poduszkowym" zdjęciem kobiety.

Piękna modelka chwali się w Internecie swoimi zabawami podczas kwarantanny nie po raz pierwszy. Niedawno do rozrywki wykorzystała wraz ze swoim ukochanym... bitą śmietanę. Tym razem postanowiła wrzucić już solowe zdjęcie, które spotkało się z bardzo przychylnym odbiorem ze strony użytkowników.

Najnowsze