Polak MASAKRUJE rosyjską legendę sportu! Nokautował najlepszych, jest PRZEREKLAMOWANY?

2021-02-22 20:01 mso
Dawid Zaleś Zalewski i Wasilij Kamotski
Autor: Instagram Dawid "Zaleś" Zalewski i Wasilij Kamotski

Walki na liście zdecydowanie nie kojarzą się męsko, ale ci zawodnicy pokazują, że to zdecydowanie błąd! Już 20 marca odbędzie się trzecia edycja gal Punchdown. Do Polski przyjedzie wielka gwiazda pojedynków na "liście" - Wasilij Kamotski. Ten chciałby znokautować wszystkich najlepszych zawodników z naszego kraju. Dawid "Zaleś" Zalewski w rozmowie z Super Expressem na pytanie o rywala jedynie się uśmiechnął. Dla niego Kamotski jest... przereklamowany!

Wideo z Wasilijem Kamotskim w internecie widział niemal każdy. Urywki z jego walk mają nawet dziesiątki milionów odsłon na YouTube. I nic dziwnego - to największa gwiazda pojedynków "na liście". Teraz zawodnika czeka jednak dużo większe wyzwanie. Rosjanin przyjeżdża na galę w Polsce. Już 20 marca na Punchdown 3 zmierzy się w turnieju z 15 najlepszymi Polakami. Najgroźniejszym przeciwnikiem z pewnością będzie Dawid "Zaleś" Zalewski. Ten przed trzecim wydarzeniem pojedynków na plaskaczce jest pewny siebie.

- Dla mnie on jest przereklamowany. Wygrywał z chłopakami, co ważą 80, 90, 100 kilogramów. Tutaj będą wielkie chłopy, po 140 kilo i walki będą jak równy z równym - uśmiecha się na pytanie o Kamotskiego. Niektórzy zawodnicy wycofywali się w obawie o Rosjanina, który z liścia masakrował nawet... arbuzy! - Może się wycofywali z turnieju, dlatego, że ja wstawiałem filmiki na Instagrama jak trenuję - śmiał się "Zaleś", mistrz Punchdown 2.

Cała rozmowa z Dawidem "Zalesiem" Zalewskim do obejrzenia poniżej!

Mistrz Punchdown "Zaleś" przed galą Punchdown 3
Najnowsze