Robert Lewandowski pokazał swój DOM od środka. WIELKIE LUKSUSY, Klara ma już WŁASNĄ KUCHNIĘ! [ZDJĘCIE]

2020-11-19 17:42 mil
Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy

Jeszcze w środowy wieczór Robert Lewandowski walczył na murawie Stadionu Śląskiego o zwycięstwo w Lidze Narodów z Holandią, a już w czwartek przebywał w Monachium. Oprócz ciężkich treningów w Bayernie, polski napastnik spędza czas w domu z najbliższą rodziną. Tym razem postanowł podzielić się zdjęciem, którym zdradza kilka szczegółów z wnętrza swojej posiadłości.

Nie udały się polskiej kadrze listopadowe potyczki. Choć wszystko rozpoczęło się co prawda udanie, bo od sparingowej wygranej 2:0 z Ukrainą, to potem było już tylko gorzej. Zdecydowane apogeum nastąpiło w niedzielę, kiedy Polacy nie mieli właściwie żadnego argumentu w wyjazdowym pojedynku z Włochami i ulegli Squadra Azzurra 0:2 de facto bez walki. W środę natomiast rywalizowali o dobry wynik już długo, ale i tak przegrali - 1:2 z Holandią. Ani jednej bramki nie strzelił kaptan zespołu, Robert Lewandowski.

Artur Szpilka wyszedł z WIĘZIENIA! Przysłali po niego luksusową limuzynę z MORZEM alkoholu [ZDJĘCIA]

Już w czwartek natomiast "Lewy" ponownie zjawił się w Monachium. Wkrótce jego Bayern rozpocznie kolejny maraton meczowy, ale pomiędzy wyczerpującymi treningami piłkarz ma czas, aby poświęcić uwagę swojej rodzinie. A zwłaszcza dwóm córkom - trzyletniej Klarze oraz maleńkiej Laurze, która przyszła na świat w maju tego roku.

Zawodnik opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z wnętrza swojego bogato wyposażonego domu, akurat podczas zabawy z dziewczynkami.

Jak możemy zauważyć, w tle znajduje się piękna zabawkowa kuchnia, którą bez cienia wątpliwości bawi się Klara, ponieważ Laura jest jeszcze raczej za mała na tego typu atrakcje. Robert wraz ze swoją żoną na pewno dbają o to, aby dziewczynkom niczego nie brakowało, a ich dzieciństwo było po prostu bajkowe, wyśnione - jak ze snów!

Jan Tomaszewski nie ma WĄTPLIWOŚCI: Między Lewym a Brzęczkiem wybuchła WOJNA | Futbologia
Najnowsze