Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Lewandowscy, rodzina Lewandowskich

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Rodzina Lewandowskich w Monachium

Robert Lewandowski zdradził tajemnicę. Najlepszy polski piłkarz powiedział czego nauczyły go dzieci

2022-04-18 22:02

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na całym świecie. Polak w plebiscycie Złotej Piłki przegrał minimalnie z Lionelem Messim. "Lewy" oprócz świetnej kariery, może pochwalić się wspaniałą rodziną. Razem z żoną Anną mają dwie córki - Klarę oraz Laurę. Odkąd piłkarz został ojcem, zrozumiał co jest najważniejsze będąc w tej roli.

Robert Lewandowski mieszka z rodziną w Monachium z racji tego, że występuję na co dzień w barwach Bayernu. Jak sam mówi, czasami chciałby być anonimowy dla innych ludzi i spokojnie spędzić czas z żoną i córkami. - Chciałbym pójść na spacer z rodziną bez tego uczucia, że jestem ciągle obserwowany. Proszę, nie zrozumcie mnie źle, zazwyczaj ludzie są dla mnie bardzo mili. Kiedy ktoś gratuluje mi dobrego występu, to oczywiście jestem szczęśliwy. Wiem również, że wiele to znaczy dla tych ludzi. Jednak czasem chciałbym być osobą nieznaną, jako anonimowy człowiek wyjść na ulicę - powiedział.

Mariusz Pudzianowski nie mógł tego już dłużej słuchać! Znów zapytali go o kobietę, odpowiedź zwala z nóg. Pudzian wyłożył kawę na ławę

"Lewy" wypowiedział się na temat swoich dzieci, a dokładniej jakie bariery, dzięki nim przezwyciężył. - Dopóki nie miałem dzieci, byłem bardzo zamkniętą osobą. Kiedy się urodziły, zrozumiałem, co znaczy być ojcem i co jest najważniejsze. Najważniejsza jest rodzina. Po porażkach czy gorszych chwilach, gdy wracam do domu, jestem witany z uśmiechem i radością. Dzięki temu stałem się bardziej otwarty i towarzyski. Jestem za to wdzięczny moim dzieciom - podsumował reprezentant Polski.

Anglicy przypomnieli piękne wideo z Grosickim. Pamiętają mu to do dziś

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Jan Tomaszewski: Lewandowski może skończyć jak Messi!
Najnowsze