Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Anglicy przypomnieli piękne wideo z Grosickim. Pamiętają mu to do dziś

2022-04-18 13:45

Kamil Grosicki czaruje w Pogoni Szczecin. Reprezentant Polski wrócił do ekstraklasy i od razu pokazuje wielką jakość. Umiejętności „Grosika” do dziś pamiętają w Hull City. Skrzydłowy zasilił ekipę Tygrysów zimą 2017 r. Spędził tam trzy lata i choć jest już w Polsce, to na MKM Stadium pamiętają jego popisy. Właśnie w Wielką Niedzielę Anglicy wyciągnęli z archiwum pewne piękne wideo.

Wielu kibiców pamięta, że Grosicki był już niezwykle blisko przejścia do Burnley. Miał trafić na Turf Moor i spełnić marzenia o grze w Premier League. W ostatniej chwili okazało się, że do transakcji nie doszło i „Grosik” na występy na Wyspach musiał poczekać. Kilka miesięcy później trafił do Hull, ale w angielskiej ekstraklasie za wiele nie pograł, Tygrysy z hukiem spadły do Championship. To na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii polski skrzydłowy szalał najbardziej.

Wszyscy zwracają na to uwagę, ale Ariel Mosór się tym nie przejmuje. „To nie jest moim problemem”

Jan Tomaszewski: Lewandowski może skończyć jak Messi!

W barwach Hull strzelił w sumie 25 goli, z czego aż 24 w Championship. Raz trafił do siatki w Pucharze Anglii i to przeciwko Chelsea. Grosickiemu w Hull pamiętają jednak innego gola. Chodzi o cudowne uderzenie z Millwall. Wydawało się, że „Grosik” powinien dośrodkowywać z rzutu wolnego, a z bardzo dalekiej odległości postanowił pokusić się o bezpośrednie uderzenie. Zaskoczył stojącego w bramce… Bartosza Białkowskiego.

Legenda niemieckiej piłki szokuje w sprawie odejścia Lewandowskiego! Złapaliśmy się za głowę, gdy usłyszeliśmy te słowa

Teraz klub z MKM Stadium przypomniał to trafienie z 31 sierpnia 2019 r. Uderzenie z 40 metrów, które przedstawicielom Hull City zapadło w pamięci na długo.

Ogromne zamieszanie w ukraińskiej piłce. Szokująca decyzja Dynama Kijów, trudno to zrozumieć

Sonda
Czy powrót Kamila Grosickiego to dobra decyzja Michniewicza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze