Mohammed Khattab

i

Autor: Twitter Mohammed Khattab

ogromna tragedia

Sędzia piłkarski zginął wraz z całą rodziną. Niewyobrażalna tragedia, trudno się z tym pogodzić

2024-02-23 21:17

Nie żyje sędzia międzynarodowy Mohammed Khattab. Informację tę potwierdził Azjatycki Związek Piłki Nożnej (AFC). Khattab i jego rodzina zginęli w tragicznych okolicznościach – podczas ataku sił izraelskich na dzielnicę Deir Al Balah w Gazie.

Nie żyje sędzia FIFA Mohammed Khattab

Wojna Izraela z Hamasem zbiera niezwykle krwawe żniwo. Zarówno podczas ataku Hamasu, jak i wciąż trwających działań odwetowych Izraela, zginęło wiele niewinnych osób. Kolejną ofiarą tego konfliktu jest sędzia asystent FIFA Mohammed Khattab. Informację o śmierci Khattaba przekazała AFC. – Jestem głęboko zasmucony i zszokowany wiadomością o śmierci Mohammeda Khattaba i jego rodziny. Łączymy się z Palestyńskim Związkiem Piłki Nożnej w żałobie po tej wielkiej stracie – powiedział prezes federacji Shaikh Salman bin Ebrahim Al Khalifa.

Khattab zginął z całą swoją rodziną

Informacje o śmieci Mohammeda Khattaba są jeszcze bardziej tragiczne z powodu, że w ataku na dzielnicę Deir Al Balah w Gazie zginął nie tylko sam sędzia, ale także jego żona oraz czwórka dzieci. – Kondolencje złożone przez prezydenta AFC odzwierciedlają ponure nastroje, jakie podzielają kibice piłki nożnej w całej Azji, opłakujący przedwczesną śmierć szanowanego sędziego i jego rodziny, niewinnych ofiar trwającego konfliktu. Myśli i modlitwy AFC oraz reszty azjatyckiej społeczności piłkarskiej są z bliskimi Mohammeda Khattaba, palestyńskiej federacji i całej palestyńskiej rodziny piłkarskiej w tym trudnym okresie żałoby – napisano w komunikacie.

Najnowsze