Tony Vairelles

i

Autor: East News

Strzelanina przed dyskoteką. Reprezentacyjny piłkarz skazany na 5 lat

2022-05-16 11:14

Surowa kara za przestępstwo, którego głównym uczestnikiem był znany piłkarz. Były reprezentant Francji Tony Vairelles został skazany przez sąd w Nancy na pięć lat więzienia, z czego dwa w zawieszeniu, za przemoc z użyciem broni. Do zdarzenia doszło w 2011 roku przed dyskoteką. Kary więzienia otrzymali również jego trzej bracia.

Oskarżeni zostali osądzeni za otwarcie ognia i zranienie trzech ochroniarzy klubu nocnego w Essey-les-Nancy w październiku 2011 roku. Tony i Fabrice Vairelles usłyszeli wyroki pięciu lat więzienia, w tym dwóch lat w zawieszeniu. Natomiast Jimmy i Giovan – trzech lat więzienia, z czego dwóch w zawieszeniu. Trzej ochroniarze otrzymali wyroki w zawieszeniu: trzy miesiące dla jednego i cztery miesiące dla pozostałych dwóch. Byli sądzeni za użycie m.in. gazu łzawiącego i pałek. Prokuratura żądała kary czterech miesięcy w zawieszeniu dla jednego z ochroniarzy oraz zwolnienia pozostałych dwóch, uznając ich zachowanie za samoobronę.

Legenda Wisły nie mogła opanować emocji! Utonął we łzach, tak przeżywał spadek ukochanego klubu

49-letni obecnie Tony Vairelles wystąpił w ośmiu meczach reprezentacji Francji (jeden gol) w latach 1998-2000, grał jako napastnik. W 1998 roku zdobył mistrzostwo Francji w barwach RC Lens, a pięć lat później w drużynie Olympique Lyon (2003). Grał też m.in. w Nancy, Girondins Bordeaux, Bastii, Rennes i Gueugnon.

Brutalne słowa w sprawie Lewandowskiego. Polak potraktowany bez szacunku? Niemiec grzmi

Jan Tomaszewski: Kulesza gloryfikuje patologię!
Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze