Strzelanina przed dyskoteką. Reprezentacyjny piłkarz skazany na 5 lat

2022-05-16 11:14
Tony Vairelles
Autor: East News

Surowa kara za przestępstwo, którego głównym uczestnikiem był znany piłkarz. Były reprezentant Francji Tony Vairelles został skazany przez sąd w Nancy na pięć lat więzienia, z czego dwa w zawieszeniu, za przemoc z użyciem broni. Do zdarzenia doszło w 2011 roku przed dyskoteką. Kary więzienia otrzymali również jego trzej bracia.

Oskarżeni zostali osądzeni za otwarcie ognia i zranienie trzech ochroniarzy klubu nocnego w Essey-les-Nancy w październiku 2011 roku. Tony i Fabrice Vairelles usłyszeli wyroki pięciu lat więzienia, w tym dwóch lat w zawieszeniu. Natomiast Jimmy i Giovan – trzech lat więzienia, z czego dwóch w zawieszeniu. Trzej ochroniarze otrzymali wyroki w zawieszeniu: trzy miesiące dla jednego i cztery miesiące dla pozostałych dwóch. Byli sądzeni za użycie m.in. gazu łzawiącego i pałek. Prokuratura żądała kary czterech miesięcy w zawieszeniu dla jednego z ochroniarzy oraz zwolnienia pozostałych dwóch, uznając ich zachowanie za samoobronę.

Legenda Wisły nie mogła opanować emocji! Utonął we łzach, tak przeżywał spadek ukochanego klubu

49-letni obecnie Tony Vairelles wystąpił w ośmiu meczach reprezentacji Francji (jeden gol) w latach 1998-2000, grał jako napastnik. W 1998 roku zdobył mistrzostwo Francji w barwach RC Lens, a pięć lat później w drużynie Olympique Lyon (2003). Grał też m.in. w Nancy, Girondins Bordeaux, Bastii, Rennes i Gueugnon.

Brutalne słowa w sprawie Lewandowskiego. Polak potraktowany bez szacunku? Niemiec grzmi

Jan Tomaszewski: Kulesza gloryfikuje patologię!
Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze