Sylwia Dekiert

i

Autor: TVP Sport / ZRZUT EKRANU Sylwia Dekiert

Prawda wyszła na jaw!

Sylwia Dekiert ujawniła całą prawdę o swoim wzroście. Stanęła obok byłej gwiazdy siatkówki i nie pomogły jej nawet szpilki! Mamy zdjęcie

2022-09-23 11:16

Sylwia Dekiert postanowiła wyjawić prawdę na temat swojego wzrostu! Gwiazda sportowej redakcji Telewizji Publicznej tuż po meczu Polaków z Holendrami w Lidze Narodów UEFA, przeprowadzała wywiad z Marcinem Możdżonkiem i, mimo że miała na sobie szpilki, to nie pomogły jej one sięgnąć byłego siatkarza. Zdjęcie mówi wszystko!

Sylwia Dekiert postanowiła zdradzić dość skrywaną przez siebie informację! Przy okazji meczu Polaków z Holendrami, gwiazda redakcji sportowej postanowiła zrobić wywiad z byłym siatkarzem reprezentacji Polski, Marcinem Możdżonkiem. Okazało się, że gwiazda jest od niego o wiele niższa i mimo, że na spotkanie z byłym graczem założyła szpilki, to różnica była naprawdę wielka! Zdjęcie mówi wszystko.

Jan Tomaszewski ostro o szansach Polski na MŚ w Katarze. Padły ostre słowa, nie mógł tego ukryć!

Sylwia Dekiert spotkała się z Marcinem Możdżonkiem. Na jaw wyszła informacja o jej wzroście

Gwiazda redakcji sportowej TVP, Sylwia Dekiert, miała wyjątkowo pracowity wieczór. Tuż po zakończeniu spotkania Polaków z Holendrami, dziennikarka zrobiła masę wywiadów i rozmów. Jednym z jej rozmówców okazał się były gwiazdor siatkarskiej reprezentacji Polski - Marcin Możdzonek. Mimo że dziennikarka założyła szpilki na spotkanie z siatkarzem, to wcale jej one nie pomogły! Kiedy dowiecie się, jakiego wzrostu jest gwiazda TVP. nie będziecie mogli uwierzyć. Cała prawda wyszła na jaw! 

Czesław Michniewicz zwolniony po Polska - Holandia? To byłby wstrząs! Jan Tomaszewski mówi, że to ostatni moment

Aby zobaczyć zdjęcia Sylwii Dekiert, przejdź do galerii poniżej.

Sylwia Dekiert pochwaliła się wzrostem. Szpilki nie pomogły w trakcie spotkania z Możdżonkiem

Jak napisała Sylwia Dekiert, może się ona pochwalić wzrostem 1,65. W trakcie spotkania z Marcinem Możdzonkiem i przeprowadzania z nim wywiadu fakt założenia szpilek nie pomógł zgubić dysproporcji wzrostowej, gdyż były siatkarz mierzy ponad 2 metry! 

- Nawet szpilki nie pomogły. Marcin Możdżonek 2,11 cm, ja - 1,65 - napisała Sylwia Dekiert na Instagramie.

Sonda
Czy podoba Ci się Sylwia Dekiert?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze