Jan Tomaszewski, Czesław Michniewicz

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express | Cyfra Sport Jan Tomaszewski, Czesław Michniewicz

Szokujący pomysł

Czesław Michniewicz zwolniony po Polska - Holandia? To byłby wstrząs! Jan Tomaszewski mówi, że to ostatni moment

2022-09-23 9:27

Jan Tomaszewski był niezwykle zawiedziony postawą reprezentacji Polski w starciu z Holandią. Były bramkarz przyznał wprost, że spotkanie to było kompromitujące dla Biało-Czerwonych i już nie chodzi o sam wynik, ale grę polskich zawodników. Tomaszewski nie boi się nawet powiedzieć wprost, że Czesław Michniewicz powinien odejść z kadry jeszcze przed mistrzostwami świata!

Jan Tomaszewski znany jest z tego, że potrafi bez ogródek skrytykować polską kadrę. Trudno mu się dziwić, że był niezwykle podburzony po spotkaniu Polska – Holandia, ponieważ Polacy w bardzo słabym stylu przegrali na PGE Narodowym 0:2 i o utrzymanie w Lidze Narodów będą walczyli w ostatnim meczu z Walią. Tomaszewski nie może pogodzić się z tym, że Czesław Michniewicz w każdym meczu Ligi Narodów zastosował inny skład i uważa, że PZPN powinien podjąć radykalne kroki i przed samym mundialem dokonać zmiany w sztabie trenerskim reprezentacji Polski!

Znany dziennikarz przejechał się po Krychowiaku. Okrutne podsumowanie, nie miał litości

Zobacz najlepsze memy po meczu Polska - Holandia! Kliknij w galerię poniżej:

Jan Tomaszewski z szokującym pomysłem. Domaga się zmiany na stanowisku selekcjonera!

Jan Tomaszewski w rozmowie LIVE na kanale „Super Express Sport” na YouTube nie bał się zaproponować zmiany selekcjonera. – Moim zdaniem trzeba tu dokonać korekty. PZPN musi iść drogą polskiej siatkówki i zatrudnić fachowców. Oni kosztują, ale jesteśmy za biedni, aby tanio kupować. Na mistrzostwach Europy 2016 Adam Nawałka osiągnął sukces i od tego momentu król jest nagi – powiedział były bramkarz reprezentacji.

Dariusz Szpakowski przyłapany przez kamery na meczu Polaków. Jego mina mówi wszystko, jednoznaczna reakcja

Dopytany o to, czy PZPN powinien pożegnać Michniewicza po zakończeniu zmagań w Lidze Narodów, dodał – Takie jest moje zdanie po rozegraniu 5 meczów z kapitalnymi przeciwnikami w Lidze Narodów! W każdym meczu inny skład, w każdym meczu inny bramkarz. Jak słyszę od selekcjonera, że to jest plac budowy, to mnie krew zalewa. To nie klub, że można go budować, reprezentację albo się ma, albo się nie ma. My nie mamy drużyny i to jest wina selekcjonera – powiedział legendarny zawodnik.

Robert Lewandowski po meczu z Holandią
Listen to "Spór o Michniewicza. Czy jest już za późno?" on Spreaker.
Najnowsze