Dariusz Szpakowski

i

Autor: Super Express / Marek Zieliński Dariusz Szpakowski

Wymowne spojrzenie Szpakowskiego

Dariusz Szpakowski przyłapany przez kamery na meczu Polaków. Zobacz, jak teraz wygląda

2022-09-23 7:53

Dariusz Szpakowski to prawdziwa legenda polskiego dziennikarstwa sportowego. Niejednokrotnie komentował on mecze Polaków w piłce nożnej. Niedawno spotkanie z Holandią również miał okazję obejrzeć na żywo, jednak tym razem nie komentował, a spokojnie oglądał je z trybun. Choć po minie można wnioskować, że wcale to oglądanie nie musiało być spokojne – Polacy zagrali bowiem bardzo słabo.

Reprezentacja Polski rozegrała w czwartek wieczorem na Stadionie Narodowym w Warszawie 5. przedostatni mecz w tegorocznej Lidze Narodów. Niestety, choć poprzednie starcie z Holendrami udało się zremisować (2:2), to tym razem tak kolorowo nie było. Holendrzy strzelili dwa gole, ale Polacy nie potrafili odpowiedzieć żadnym trafieniem, a sytuacji do tego również nie mieli zbyt wiele. Mało było pozytywnych punktów w grze Polaków, kilku z reprezentantów wyraźnie nie było w najwyższej formie, by móc rywalizować z tak poważnym rywalem. Na wszystko z trybun patrzył znany komentator sportowy, Dariusz Szpakowski. Jego mina mówi wszystko o poziomie gry Biało-Czerwonych w tym spotkaniu.Reprezentacja Polski rozegrała w czwartek wieczorem na Stadionie Narodowym w Warszawie 5. przedostatni mecz w tegorocznej Lidze Narodów. Niestety, choć poprzednie starcie z Holendrami udało się zremisować (2:2), to tym razem tak kolorowo nie było. Holendrzy strzelili dwa gole, ale Polacy nie potrafili odpowiedzieć żadnym trafieniem, a sytuacji do tego również nie mieli zbyt wiele. Mało było pozytywnych punktów w grze Polaków, kilku z reprezentantów wyraźnie nie było w najwyższej formie, by móc rywalizować z tak poważnym rywalem. Na wszystko z trybun patrzył znany komentator sportowy, Dariusz Szpakowski. Jego mina mówi wszystko o poziomie gry Biało-Czerwonych w tym spotkaniu.

Czesław Michniewicz po klęsce z Holandią. Tak skomentował sytuację Arkadiusza Milika

Zobacz najlepsze memy z meczu Polska - Holandia! Kliknij w galerię poniżej:

Dariusz Szpakowski z politowaniem patrzył na grę polskich piłkarzy

Dariusz Szpakowski za mikrofonem skomentował setki, jeśli nie tysiące wydarzeń sportowych. Tym razem nie miał okazji umilać widzom meczu swoim głosem, ale znalazł się na Stadionie Narodowym, by dopingować polskich piłkarzy. Niestety, poradzili sobie oni bardzo słabo w starciu z Holendrami, byli wyraźnie gorsi i przegrali 0:2.

Dramatycznie słaby występ Lewandowskiego. Tak źle jeszcze nie było, totalna katastrofa kapitana

Podczas transmisji spotkania kamery uchwyciły Dariusza Szpakowskiego obserwującego mecz z trybun. Jego mina w dużym stopniu oddaje emocje wielu kibiców na stadionie i przed telewizorami. Gra Polaków przeciwko silnemu rywalowi na dwa miesiące przed startem mistrzostw świata wygląda dość mizernie. Wielu kibiców zastanawiało się, jak obecnie wygląda dawno niesłyszany przy okazji meczów kadry Dariusz Szpakowski. Teraz mieli okazję go zobaczyć!

Łukasz Piszczek dołączył do Alei Gwiazd Piłki Nożnej
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze