Jan Tomaszewski ostro o szansach Polski na MŚ w Katarze. Padły ostre słowa, nie mógł tego ukryć!

2022-09-23 9:54

Jan Tomaszewski postanowił powiedzieć o szansach reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Katarze tuż po meczu Ligi Narodów UEFA przeciwko Holandii. Były bramkarz reprezentacji Polski w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że to co zagrała kadra w starciu z Oranje, nie było dobre i zwiastuje dość nieudane mistrzostwa świata w Katarze.

Jan Tomaszewski postanowił skomentować postawę Polaków w meczu przeciwko Holandii. Były bramkarz reprezentacji Polski nie szczędził słów krytyki pod kątem gry "Biało-Czerwonych" i w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że z taką grą, jak przeciwko Holandii, będzie bardzo ciężko poradzić sobie na mistrzostwach świata w Katarze.

Czesław Michniewicz zwolniony po Polska - Holandia? To byłby wstrząs! Jan Tomaszewski mówi, że to ostatni moment

Jan Tomaszewski ostro po meczu z Holendrami. Mówi o braku autorytetu Michniewicza

W trakcie rozmowy z "Super Expressem" Jan Tomaszewski zaznaczył, że ciężko ogląda się polską drużynę, a o jej kłopotach świadczy wielka frustracja piłkarzy kadry w spotkaniu z Holendrami. Jak zaznacza Tomaszewski, może być to spowodowane brakiem autorytetu wśród piłkarzy względem osoby selekcjonera Czesława Michniewicza.

- Gorzej grać po prostu nie można. Nasi zawodnicy, którzy grają w zachodnich klubach, są prowadzeni przez najlepszych trenerów świata, którzy mają autorytet. (...) Jest to niemożliwe, żeby Robert Lewandowski i kilku zawodników wyrażało swoją frustrację (...) Od tego jest trener i taktyka przedmeczowa! - mówił Jan Tomaszewski.

Dariusz Szpakowski przyłapany przez kamery na meczu Polaków. Zobacz, jak teraz wygląda

Aby zobaczyć jak mieszka Jan Tomaszewski, przejdź do galerii poniżej.

Tomaszewski ostro o mistrzostwach świata. Mówi o braku perspektyw Polski

- Ta drużyna nie ma żadnych perspektyw na sukces w Katarze. (...) Nawet Van Gaal powiedział, że macie ekstra zawodników. Nawet te ostatnie sukcesy, które mają Polacy w klubach, nie przekładają się na sukcesy w reprezentacji. (...) Tu trzeba moim zdaniem dokonać korekty. PZPN musi iść drogą polskiego związku koszykówki i siatkówki i zatrudnić prawdziwych fachowców. - mówi Jan Tomaszewski.

Sonda
Czy piłkarze odniosą sukces na mistrzostwach świata w Katarze?
Jan Tomaszewski grzmi po porażce Polaków: Krew mnie zalewa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze