Ta OCIEKAJĄCA SEKSEM zawodniczka ma wielkie marzenie. Potrafi być szalenie NIEBEZPIECZNA

2020-08-04 9:57 DKO
Daria Tuliakowa
Autor: Instagram/tulyakova_d Daria Tuliakowa

Jeśli ktoś myśli, że sporty walki nie są dla pięknych pań, które mogą pochwalić się nienaganną urodą, jest w ogromnym błędzie. W boksie, czy mieszanych sztukach walki znajdziemy mnóstwo kobiet wyglądających lepiej niż niejedna modelka. Również i w karate jest miejsce dla pewnej piękności. Rosjanka Daria Tuliakowa urodą zachwyca fanów, a marzy o występie na największej imprezie sportowej.

Panie coraz chętniej próbują swoich w sił w sportach, które jeszcze do niedawna uchodziły za typowo męskie dyscypliny. Co najważniejsze, radzą sobie w nich doskonale i potrafią robić większe show niż panowie. A jeśli dodamy do tego urodę niektórych zawodniczek, to wyjdzie nam przepis na wielką gwiazdę sportu. Zadatki na to ma 19-letnia Daria Tuliakowa.

Gwiazdor pokazał WIDEO ze swoją PÓŁNAGĄ żoną. Spotkała go surowa kara [ZDJĘCIA]

Reprezentanta Rosji w karate ma już za sobą pierwsze sukcesy w tej dyscyplinie sportu. Na mistrzostwach świata juniorów zdołała wywalczyć brązowy medal, co jest jej największym osiągnięciem w dotychczasowej karierze i potwierdza, że potrafi być szalenie niebezpieczna dla przeciwników. Nie ma jednak wątpliwości, że to co najlepsze dopiero przed nią. Jakiś czas temu Tuliakowa zdradziła, że jej marzeniem jest na wyjazd na igrzyska olimpijskie.

Ponętna tenisistka przez przypadek znalazła namiętną miłość. Najgorsza WTOPA na pierwszej randce [ZDJĘCIA]

Być może zobaczymy ją już podczas zmagań w Tokio w przyszłym roku. Rosjanka w jednej z rozmów przyznała, że najwięcej spodziewa się jednak po igrzyskach w 2024 roku, kiedy to będzie miała już zdecydowanie większe doświadczenie. Tuliakowa ponadto uwielbia dbać o urodę, a jej gorące zdjęcia potrafią rozpalać fanów. Nie na pozór zyskała przydomek "karate Barbie".

Najnowsze