Gwiazdor pokazał WIDEO ze swoją PÓŁNAGĄ żoną. Spotkała go surowa kara [ZDJĘCIA]

2020-08-02 10:34 DKO
CJ Perry
Autor: Instagram/thelanawwe CJ Perry

Jeszcze kilka lat temu media społecznościowe były platformą, gdzie stawiano przede wszystkim na komunikację między ludźmi. Ale obecnie wygląda to zdecydowanie inaczej. Przede wszystkim Instagram stał się miejscem, gdzie można doskonale się wypromować. Podobną platformą jest Twitch. Oba portale mają jednak swoje surowe zasady, jeśli chodzi o publikowane tam treści. Boleśnie przekonał się o tym były zapaśnik.

Wydawać by się mogło, że na wielu portalach, które można zaliczyć do mediów społecznościowych, użytkownicy mają nieograniczone prawo, jeśli chodzi o publikowane treści. Nic bardziej mylnego. Jeśli opublikujemy post, zdjęcie, czy film, który jest niezgodny z regulaminem danego serwisu, surowe konsekwencje mogą spotkać nas niemal natychmiast.

ROZNEGLIŻOWANY Pudzian pręży lśniącą od potu klatę. Przed snem robił TO [ZDJĘCIE]

Nie inaczej było w przypadku bułgarskiego byłego zapaśnika Miroslava Barnjaszewa. Zawodnik znany pod pseudonimem "Rusev" był gwiazdą organizacji WWE. Niedawno jednak ogłosił, że kończy karierę. Obecnie zajmuje się przede wszystkim rozwijaniem swojego profilu na Twitchu. Jego konto robiło wielką furorę. I czas przeszły jest tu jak najbardziej uzasadniony.

Była kochanka Neymara pokazuje OGROMNE PIERSI! Sukienka się zsunęła i WPADKA gotowa! [ZDJĘCIA]

Fani, którzy chcieliby zobaczyć co słychać u Bułgara, będą musieli obejść się smakiem. Konto Barnjaszewa zostało bowiem zablokowane, za publikowanie nieodpowiednich treści. A tymi miały być pikantne wideo jego żony, CJ Perry. Widać było na nim kobietę w bardzo, ale to bardzo kusym i skąpym bikini przechadzającą się nad brzegiem basenu. Portal uznał to za naruszenie zasad i zablokował konto byłego zawodnika.

Najnowsze