ROZNEGLIŻOWANY Pudzian pręży lśniącą od potu klatę. Przed snem robił TO [ZDJĘCIE]

2020-08-02 9:43 DKO
Mariusz Pudzianowski
Autor: East News Mariusz Pudzianowski

Wielu sportowców ma swoich fanów i antyfanów. Ciężko znaleźć zawodnika, który potrafi zjednać sobie wszystkich kibiców. Ale jeśli kogoś mielibyśmy zaliczyć do tego grona, to na pewno będzie to Mariusz Pudzianowski. Trudno doszukać się osób, które nie lubią zawodnika KSW. Ten potrafi i zmotywować do ciężkiej pracy i pokazać, że ma ogromny dystans do siebie. Jego kolejne zdjęcie na Instagramie ponownie zachwyciło fanów.

Mijają kolejne lata, a Mariusz Pudzianowski cieszy się takim samym, a może nawet i jeszcze większym zainteresowaniem fanów niż w czasach świetności w zawodach strongman. Mimo że Pudzian ma już 43 lata na karku, to na razie w jego wypowiedziach rzadko przewijają się słowa o zakończeniu kariery, co na pewno cieszy sporą część kibiców.

Cristiano Ronaldo kupił SUPERFURĘ za 42 MILIONY. Auto wygląda jak z filmów sci-fi [ZDJĘCIE]

Wiele wskazuje na to, że już niebawem zobaczymy Pudzianowskiego w kolejnej walce w KSW. Obecnie szczegóły nie są znane, ale jeśli tylko zawodnik z Białej Rawskiej będzie zdrowy, organizacja na pewno znajdzie mu atrakcyjnego rywala. A to zmusza Pudziana do ciągłego dbania o swoją formę. 43-latek trenuje nawet przed snem, czego potwierdzeniem jest ostatnie zdjęcie.

Była kochanka Neymara pokazuje OGROMNE PIERSI! Sukienka się zsunęła i WPADKA gotowa! [ZDJĘCIA]

Pudzianowski na Instagramie opublikował fotografię, na której stoi rozebrany do pasa i pręży muskularną sylwetkę. Doskonale widoczne jest, że trening był solidny, bo Pudzian aż błyszczy od potu. - Sobota wieczorem i można się na powietrzu zmęczyć przed snem - czytamy w opisie do fotografii. Fani w komentarzach nie szczędzili mu komplementów dotyczących jego doskonałej formy.

Najnowsze