Tajemnicza śmierć młodego sportowca! Wszyscy milczą w tej sprawie

2020-07-28 7:29 MSo
Świeczka
Autor: EastNews Świeczka

Słowacja opłakuje kolejną sportową stratę! W wieku zaledwie 24 lat zmarł utalentowany reprezentant kraju, Matej Medved. Okoliczności zgonu młodego zawodnika pozostają wielką tajemnicą. Nikt nie ujawnia szczegółów tej sprawy. Czy wtajemniczeni ukrywają jakiś sekret?

Strzelectwo sportowe zdecydowanie nie należy do grona dyscyplin, które wzbudzają wielkie zainteresowanie cały czas. Grono fanów jest znacznie mniejsze niż w przypadku czołowych dyscyplin. Mimo to, zawsze strata utalentowanego, młodego sportowca powoduje uczucie smutku i rozpaczy. Słowackie media donoszą o śmierci 24-letniego Mateja Medveda.

Agnieszka Radwańska URODZIŁA i przybiła piątkę z synkiem! Pierwsze ZDJĘCIE po porodzie rozczuliło fanów!

Co stało się Medvedowi? To jest największy znak zapytania. Zarówno rodzina, jak i sam związek sportowy milczą w tej sprawie. Jak informuje iSport.blesk.cz, zawodnik narzekał ostatnio na słabe samopoczucie. Więcej szczegółów w tej sprawie jak na razie po prostu nie ma!

Tak gra 57-letni Michael Jordan!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mężczyzna został znaleziony po godzinie pierwszej. Przechodnie od razu zajęli się zawodnikiem - wezwano pogotowie i rozpoczęto reanimację krążeniowo-oddechową. W stanie krytycznym został odwieziony do szpitala. Konieczne było sztuczne dotlenianie organizmu. Niestety, nie udało się przywrócić czynności życiowych.

- Nadal nie wierzę, że muszę coś takiego napisać i nie życzę nikomu poczucia pustki i beznadziejności. Był wspaniałym człowiekiem, jedynym, który naprawdę mnie znał - napisał jego brat w mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski jednak dostanie Złotą Piłkę?! Ważna interwencja w FIFA

Najnowsze