Takiej riposty Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV nie mógł się spodziewać. Co za szczerość, wszystko przez jedno ZDJĘCIE

Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski oprócz tego, że zasłynął w świecie sportu z powodzeniem biorąc udział w kolejnych zawodach dla najsilniejszych ludzie na świecie, może pochwalić się również statusem gwiazdy programu ""Gogglebox. Przed telewizorem", który transmitowany jest na antenie TTV. Dzięki temu, siłacza zebrał na swoim koncie na Instagramie pokaźne grono fanów, które śledzi jego poczynania. Jeden z internautów postanowił błysnąć szczerością i podsumować strongmana przy okazji kolejnego zdjęcia.

Gwiazdy, sportowcy oraz celebryci niejednokrotnie na swojej skórze mogli przekonać się o tym, że media społecznościowe, z Instagramem na czele mogą być niezwykłym narzędziem w budowaniu swojej marki i popularności, ale jak żadne inne medium są również w stanie odrzeć je z prywatności. Kolejne posty i zdjęcia, ku uciesze fanów, mogą zdradzać więcej, niż początkowo by się chciało, o czym ostatnio przekonał się ostatnio Krzysztof Radzikowski, gdy jego fani momentalnie zauważyli u niego zmianę. Tym razem siłacz i gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowił podzielił się ze swoimi fanami zdjęciem, na którym cieszy się piękną pogodą. Jeden z fanów nie owijał jednak w bawełnę i zamieścił bardzo szczerą odpowiedź. Ta bez wątpienia mogła pójść Radzikowskiemu w pięty. Zobaczcie co takiego napisał zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Czytaj także: Piotr Żyła ZABAWIA towarzystwo pośród pięknych kobiet! Wyciekły ZDJĘCIA, wszystko się też nagrało

Krzysztof Radzikowski może pochwalić się sporym gronem oddanych fanów, którzy chętnie śledzą jego konta w mediach społecznościowych. Siłacz dość często publikuje więc kolejne posty i zdjęcia, w których przede wszystkim chwali się swoim życiem prywatnym. Od czasu do czasu zdarza się jednak pewien fan, który potrafi namieszać w komentarzach pod tymi relacjami. 

Sprawdź: Szef Roberta Lewandowskiego zdradził NIEZNANE dotąd fakty o Polaku! Jedna decyzja mogła wszystko zmienić

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze