Ten atleta je 8 kurczaków dziennie i podnosi 250 kilo. Marzy tylko o jednym [WIDEO]

2020-02-17 14:25 JWa
Iron Biby
Autor: East News Iron Biby

Jako 27-latek został najsilniejszym człowiekiem w Afryce. Jego ambicje wykraczają jednak zdecydowanie poza kontynent. Już niedługo Iron Biby z Burkina Faso chce uzyskać miano najsilniejszego na świecie! Aby osiągnąć swój cel zjada osiem kurczaków dziennie. Jak sam podkreśla, to właśnie odpowiednia dieta jest kluczem do tego, by podnosić nad siebie 250 kilogramów!

Iron Biby ogromną popularność zyskał dzięki podnoszeniu ciężarów. 27-latek z Burkina Faso nie ma większych problemów z dźwignięciem 250 kilogramów, a swoje wyczyny publikuje na Instagramie. Tam filmiki z prób ogląda prawie 100 tysięcy obserwujących. Z wizytą do wyjątkowego zawodnika ruszyli wysłannicy "The Sun". Przedstawicielom mediów Iron Biby zdradził swoją receptę na sukces. - Często zjadam osiem kurczaków w ciągu dnia, więc podaż białka jest wystarczająca. Jem też owoce i dobre węglowodany. Stosuję dietę właściwą dla sportowców - stwierdził w materiale wideo na Twitterze.

Jaki jest jednak cel zawodnika z Burkina Faso, który już jest najsilniejszy w Afryce? Iron Biby marzy o międzynarodowej karierze. Sam nie ukrywa, że ma bardzo ambitny plan na przyszłość. - Od zawsze byłem pasjonatem sportu. Chciałem znaleźć dyscyplinę, w której mogę być najlepszy. Myślę, że udało mi się to. Moim celem jest bycie nie tylko najsilniejszym człowiekiem Afryki, ale całego świata - podkreślił ciężarowiec.

Iron Biby bardzo długo szukał odpowiedniego zajęcia. Ciężary pozwoliły mu poczuć pewność siebie. Wcześniej bowiem szydzono z jego potężnych rozmiarów i nie czuł się zbyt szczęśliwy. Teraz zawodnik ważący 187 kilogramów czuje się spełniony i stawia sobie kolejne cele.

Najnowsze