Cristiano Ronaldo nowym piłkarzem Al-Nassr!

i

Autor: Instagram / cristiano Cristiano Ronaldo nowym piłkarzem Al-Nassr!

To może być koniec!

To już koniec dla Cristiano Ronaldo? Wszystko przez jego decyzję, ekspert nie ma cienia wątpliwości!

2023-01-02 8:54

Cristiano Ronaldo zadziwił cały piłkarski świat podpisując umowę z Al-Nassr i przechodząc do ligi Arabii Saudyjskiej. Zdaniem jednego z ekspertów, ruch Portugalczyka może zakończyć jego grę w reprezentacji narodowej. Jak przyznaje specjalista w rozmowie z mediami, reprezentacja Portugalii najczęściej po prostu nie jest dla piłkarzy z tak egzotycznych lig.

Przejście Cristiano Ronaldo do Arabii Saudyjskiej było wielkim zaskoczeniem dla wszystkich fanów piłki nożnej na świecie. Mimo że Portugalczyk jest już bardzo doświadczonym piłkarzem i w ostatnim okresie zasiadał głównie na ławce w Manchesterze United, tak mógł liczyć na wiele ofert z Europy i to od klubów ze ścisłego topu. Zamiast tego, wybral on Al-Nassr, co przelożyło się z kolei na zgarnięcie wielkiego wynagrodzenia, na które w Europie nie mógłby liczyć. Zdaniem portugalskiego agenta piłkarskiego, Paulo Barbosy, decyzja Ronaldo może zakończyć w jego życiu karierę w reprezentacji narodowej. 

Cristiano Ronaldo pożegna się z reprezentacją narodową? Ekspert nie ma wątpliwości

- Będzie zarabiał ogromne pieniądze, ale myślę, że wie, co się z tym wiąże. Wątpię, że po przejściu do Al-Nassr, zostanie powołany do reprezentacji. Mamy niepisaną zasadę, iż zawodnik grający w Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Arabii Saudyjskiej raczej nie zostaje powołany do kadry narodowej. To inny futbol i inna intensywność - powiedział Paulo Barbosa, portugalski agent piłkarski w rozmowie z portalem "Sport-Express.ru"

Sonda
Czy zobaczymy Cristiano Ronaldo na MŚ 2026?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze