Córka Pele mocno po śmierci swojego ojca

To zdjęcie córki Pele rozrywa serce. Pierwsze słowa po śmierci legendy, trudno powstrzymać łzy

2022-12-29 21:02

Pele zmarł 29 grudnia 2022 roku i jego odejście wywołało wielki żal i ból wśród wszystkich miłośników światowej piłki nożnej. O śmierci swojego ojca w sposób poruszający postanowiła powiedzieć córka, Kelly Nascimento, która w mediach społecznościowych w poruszający sposób pożegnała jednego z największych piłkarzy w historii światowego futbolu. Obok takich słów ciężko przejść obojętnie.

Pele zmarł po przegranej walce z nowotworem. Legendarny Brazylijczyk, który już od wielu dni przebywał w szpitalu, spędzał ostatnie chwile w otoczeniu rodziny, która niosła mu wsparcie w jego ostatnich chwilach. Byłego piłkarza Canarinhos, Santosu i New York Cosmos pożegnała w mediach społecznościowych córka - Kelly Nascimento. Potomkini kultowego gracza użyła słów, które mogą wywołać wyłącznie łzy.

Pele nie żyje. Córka żegna go w mediach społecznościowych

Córka Pelego, Kelly Nascimento, na bieżąco relacjonowała na swoich mediach społecznościowych przebieg walki o życie swojego ojca. Niestety, nowotwór, z którym zmagał się były piłkarz okazał się śmiertelny. W ostatnich chwilach trzykrotny mistrz świata z reprezentacją Brazylii mógł liczyć na wsparcie swojej rodziny i bliskich, którzy nie odstępowali go nawet na krok. Córka zawodnika, Kelly Nascimento, zamieściła w swoich mediach społecznościowych wyjątkowo wzruszające pożegnanie legendy światowego futbolu.

-  Wszystko, czym jesteśmy, zawdzięczamy Tobie, kochamy Cię nieskończenie . Spoczywaj w pokoju - napisała córka zmarłego Brazylijczyka.

Sonda
Czy Pele jest najlepszym piłkarzem w historii?

Świat sportu w 2022 roku pożegnał wielu znakomitych mistrzów.

Posłuchaj i powspominaj z nami tych, którzy odeszli w ostatnich miesiącach.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze