TOTALBet Punchdown 4: Big Jack vs Ćwiartson

i

Autor: TOTALBet Punchdown 4 TOTALBet Punchdown 4: "Big Jack" vs "Ćwiartson"

TOTALBet Punchdown 4: Pierwsza na świecie walka NISKOROSŁYCH na liście! Kim są "Big Jack" i "Ćwiartson"?

2021-05-17 17:02

Wielkimi krokami zbliża się gala TOTALbet Punchdown 4! Organizatorzy ogłosili fanom bardzo interesujący pojedynek. Pierwszy raz na świecie na "liście" zmierzą się osoby niskorosłe. Naprzeciwko siebie staną "Big Jack" oraz "Ćwiartson" - dwie postacie doskonale znane ze świata internetu. Kim są "Big Jack" i "Ćwiartson"? Gala TOTALBet Punchdown 4 już 22 maja!

Już 22 maja 2021 r. odbędzie się gala TOTALbet PunchDown 4. 16 zawodników stanie do walki o nagrodę główną w wysokości 40 tys zł i awans w rankingu, w tym 4 zawodników powracających. Są to Maksymilian "MAX" Leśniak, Łukasz "DUNAJ" Dunajko, Grzegorz "Brzytwa" Smoliński i Jakub "HECMAN" Rygiel. W walce wieczoru zobaczymy Piotra "Bonusa BGC" Witczaka. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego przeciwnikiem. Z pojedynku wypadł Krystian "Krycha" Wilczak, który doznał kontuzji.

TOTALBet Punchdown 4: Walka niskorosłych "Big Jack" - "Ćwiartson" na gali!

Pojedynkiem SUPERFIGHT gali TOTALBet Punchdown 4 będzie pierwszy na świecie pojedynek w formule slapfightingu osób niskorosłych znanych ze świata internetu. Maciej "Big Jack" Jarema, YouTuber zmierzy się z zawodnikiem z ekipy Palhajs Tv Michałem "Ćwiartson" Linkiewicz. "Big Jack" jest doskonale znany kibicom i fanom z kanału Kruszwila. Już w kwietniu publikował na swoim Instagramie materiały z przygotowań w gymie Hulk Team w Policach.

Mistrzyni świata w boksie zawalczy na TOTALbet Punchdown! Będzie pojedynek z osobistymi podtekstami? | KOLOSEUM

Starciem CO-MAIN EVENT gali będzie pojedynek kobiet - Moniki ‘Waldek’ Rozmuz-Qandt, trenującej judo i kulturystykę, z bokserką Aleksandrą Jaworska. Zwyciężczyni tego pojedynku zmierzy się na gali Punchdown 5 planowanej na jesień tego roku z byłą mistrzynią świata w boksie organizacji WBC Ewą Piątkowską!

Gala TOTALBet Punchdown 4 już 22 maja! Transmisja tylko w systemie PPV! Dostęp można wykupić TUTAJ.

Aleksandra Jaworska przed TOTALbet Punchdown 4
Najnowsze