Trzyletnia Klara CZYŚCI DOM Lewandowskich! Tak ZAMUROWAŁA Anię

2020-08-04 22:11 MD
Klara Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Klara Lewandowska

Od prawie trzech miesięcy Anna i Robert Lewandowscy cieszą się w swoim domu dwiema córeczkami - Klarą i Laurą. Ta drugi przyszła na świat na początku maja, czym wprawiła swoich rodziców w euforię radości. Starsza z dziewczynek natomiast staje się coraz bardziej samodzielna i dała temu kolejny przykład wyręczając mamę w... pracach domowych!

Moment narodzin Laury był w domu Lewandowskich długo wyczekiwany. Szczęśliwy Robert Lewandowski podzielił się ze światem nowiną o tym, że spodziewa się drugiego dziecka, podczas listopadowego meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Olympiakosem Pireus. Snajper Bawarczyków pokonał golkipera greckiego zespołu i wykorzystując okazję do celebracji wykonał znany ze stadionów piłkarskich gest włożenia piłki pod koszulkę.

Sara Boruc w OBRZYDLIWIE DROGICH klapkach Chanel. Artur Boruc pali przy dzieciach [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

To samo znakomity piłkarz uczynił w grudniu 2016 roku, kiedy trafił do siatki w starciu Champions League z Atletico Madryt - wówczas zaanonsował, że spodziewa się narodzin pierwszej córeczki, Klary. Ta obecnie ma już ponad trzy lata i staje się coraz bardziej samodzielna. Uroczym filmikiem ze swoim dzieckiem w roli głównej postanowiła podzielić się żona Roberta, Anna, która po powrocie z treningu zastała dziewczynkę... w trakcie wykonywania prac domowych!

Trzyletnia Klara CZYŚCI DOM Lewandowskich! Tak ZAMUROWAŁA Anię

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Znana trenerka fitness była pod wrażeniem tego, jak bardzo Klara chciała być pomocna. Tak urocze obrazki z pewnością są wielką radością i dumą dla każdego rodzica - nie inaczej było także i w przypadku żony kapitana reprezentacji Polski!

Najnowsze