Sara Boruc w OBRZYDLIWIE DROGICH klapkach Chanel. Artur Boruc pali przy dzieciach [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2020-08-04 15:28 CH
Sara Boruc w drogich klapkach, Artur pali przy dzieciach
Autor: PAPARA18 Sara Boruc w drogich klapkach, Artur pali przy dzieciach

Artur Boruc (40 l.) wrócił do Warszawy i niczym dostojny król przechadza się po swoim królestwie! Legendarnego bramkarza Legii można było spotkać w centrum stolicy, jak wraz z żoną Sarą (35 l.), córkami Oliwią (15 l.) i Amelią (10 l.) oraz synkiem Noahem (1 rok) spacerowali w okolicach Krakowskiego Przedmieścia. Uwielbiany przez kibiców charyzmatyczny gwiazdor w upalny dzień postawił na wygodne klapki japonki. Dostojnie krocząc, zaciągał się co jakiś czas iqosem czyli elektronicznym urządzeniem imitującym papierosa. Zobaczcie ZDJĘCIA PAPARAZZI. Król Artur Boruc i jego świta.

Artur Boruc wrócił do Legii w sobotę. Klub z Łazienkowskiej z wielką pompą ogłosił powrót króla Artura, który w poniedziałek po raz pierwszy trenował w z zespołem. Były bramkarz reprezentacji Polski podpisał roczną umowę i dostał bluzę z numerem jeden. - Kiedy wspierałem Legię z trybun Ibrox w eliminacjach Ligi Europy UEFA, nie miałem pojęcia, że tak szybko tu wrócę. Bardzo często o tym rozmyślałem, ale nie zdawałem sobie sprawy, że fizycznie to się stanie. Bardzo się cieszę, że tak szybko się to potoczyło - powiedział Boruc po podpisaniu kontraktu.

Legia wciąż szuka wzmocnień. Co z utalentowanym Koreańczykiem? Czy są postępy w sprawie Kapustki?

Po pierwszym treningu był czas na relaks w rodzinnym gronie. Artur Boruc wraz żoną Sarą (35 l.), córkami Oliwią (15 l.) i Amelią (10 l.) oraz małym synkiem Noahem (1 rok) wyskoczyli do centrum Warszawy. W okolicach Krakowskiego Przedmieścia przechadzali się spacerowym krokiem. W gorący dzień Boruc postawił na wygodne klapki japonki. W dłoni trzymał elektroniczne urządzenie imitujące papierosa. Żona gwiazdora Sara Boruc przechadzała się w modnych klapkach marki Chanel. Cena to ok. 800 zł.. Boruc kupił córkom smaczne lody, a potem z dumą pchał wózek z najmłodszą pociechą, małym Noahem.

Jan Tomaszewski po powrocie Artura Boruca: W tym temacie mam tylko jedno słowo pod adresem Legii

Pierwszy trening Artura Boruca w Legii Warszawa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze