Ujawniono całą prawdę o stanie zdrowia Anny Lewandowskiej! Żona Roberta odebrała wyniki badań

2021-09-24 8:56
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to nie tylko jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce, ale również influencerka, która niejednokrotnie już pokazała, jak wiele robi, aby pomóc innym ludziom. Dzięki swoim potężnym zasięgom w mediach społecznościowych, żona Roberta Lewandowskiego często zwraca uwagę swoim fanom i fankom na tematy zdrowotne, promując przy tym zdrowy tryb życia, czy badania. Tym razem Lewandowska postanowiła podzielić się swoimi wynikami i wyznać, jaki naprawdę jest jej stan zdrowia.

Trudno wyobrazić sobie Polaka, który nie wiedziałby kim jest Robert Lewandowski i jego żona Anna. Popularność i sukcesy kapitana reprezentacji Polski sprawiły, że internauci interesują się również wybranką jego serca, co przekłada się na miliony obserwujących i potężne zasięgi. Anna Lewandowska doskonale zdaje sobie sprawę z potęgi mediów społecznościowych i wie również, jak pielęgnować więzi ze swoimi fanami, przez co od czasu do czasu pokazuje codzienne życie rodziny Roberta Lewandowskiego oraz zdradza kolejne informacje z ich życia prywatnego. Instruktorka fitness przede wszystkim jednak stara się promować w internecie zdrowy tryb życia, namawiając swoich obserwujących na zmiany, a także nie boi się poruszać tematów zdrowotnych, jak miało to miejsce w ostatnich postach. 

Jerzy Brzęczek zdradził kulisy swojego zwolnienia! Boniek podjął decyzję dużo wcześniej?! 

Ze względu na zbliżającą się jesień, a co za tym idzie większą skłonność do zachorowania i łapania kolejnych wirusów oraz infekcji, Anna Lewandowska postanowiła poruszyć szerzej ten temat w mediach społecznościowych. Aby zachęcić internautów do wykonania badań, żona Roberta sama postanowiła sprawdzić, w jakim stanie jest jej organizm, a wynikami oczywiście pochwaliła się na Instagramie. 

Robert Lewandowski wyznał swój problem z dziećmi. Tego doświadczają tylko nieliczni

Zobaczcie, jak wygląda Anna Lewandowska bez makijażu, odwiedzając naszą galerię zdjęć!

- Ja właśnie wracam do domu, odebrałam wyniki badań. Tak, jak obiecałam, na urodziny sprawiłam sobie fajny prezent, czyli... zrobiłam kolejne badania - cytologię i badania piersi. Teraz czekam na wyniki nietolerancji pokarmowej, ale na razie jestem zdrowa jak ryba - wyznała Anna Lewandowska na swoim Instastory, chwaląc się internautom, że jak na razie z jej zdrowiem wszystko jest w porządku i nie musi się tym martwić. 

Piotr Zieliński dopadł Zbigniewa Bońka! Historyczna chwila dla reprezentanta Polski [WIDEO]

Anna Lewandowska odebrała wyniki badań
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska odebrała wyniki badań

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze