Ujawniono, kto naprawdę wrzuca posty Ani Lewandowskiej na Facebooka. Fanki poczuły się oszukane

2020-01-23 10:03 DaO
Anna Lewandowska
Autor: WBF

Wielu ekspertów ostrzega, że w obecnych czasach trzeba bardzo uważać na to, co publikuje się w sieci. Niekiedy wystarczy jeden błąd danego serwisu, aby nasze dane były dostępne dla milionów na całym świecie. Ostatnia awaria Facebooka sprawiła, że poznaliśmy osobę odpowiedzialne za prowadzenie mediów społecznościowych znanych osób. Okazało się, że Anna Lewandowska nie zawsze wrzuca posty osobiście.

To była jedna z najpoważniejszych awarii Facebooka w ostatnich miesiącach. Choć portal funkcjonował w zasadzie normalnie, to postronne osoby mogły dowiedzieć się, czy gwiazdy, politycy, czy też celebryci prowadzą swoje media społecznościowe osobiście. W znacznym stopniu tak nie jest. W gronie osób, które korzystają z pomocy innych jest również Lewandowska.

Facebook przypadkowo "poinformował" fanów trenerki fitness, że posty publikuje osoba o imieniu Kasia. A dokładnie dotyczyło to wpisu z 2 stycznia. Taka sytuacja bardzo nie spodobała się fankom Lewandowskiej. Jedna z nich zapytała żonę piłkarza Bayernu wprost o tę sytuację. - Pani Anno. Czy odniesie się Pani do zarzutów odnośnie zatrudnionych przez Panią osób, które prowadzą Pani social media?! Milczenie na ten temat to jakby potwierdzenie tych zarzutów! Dzisiaj w pracy koleżanki dyskutowały na ten temat i czują się bardzo oszukane przez Panią! - czytamy w jednym z komentarzy na Instagramie.

Lewandowska odpowiedziała zdecydowanie. - Oficjalnie odpowiadam, że ja prowadzę moje social media. Proszę nie ulegać manipulacjom. Mam wrażenie, że niektórzy ludzie żyją tylko losem Instagrama. Ściskam - napisała trenerka fitness. Odpowiedź jest jednoznaczna, ale jednak nie rozwiewa wszystkich wątpliwości, bo jednak Facebook twierdzi zupełnie coś innego.

Najnowsze