Wielkie serce Anny Lewandowskiej. Zbiera MILIONY dla poważnie chorego dziecka

2020-01-24 13:44 MD
Anna Lewandowska
Autor: EastNews Anna Lewandowska

Anna Lewandowska dała się poznać nie tylko jako wspaniała żona kapitana reprezentacji Polski, Roberta, oraz wspaniała sportsmenka i trenerka fitness, ale także jako osoba o wielkim sercu. Teraz kolejny raz udowodniła, że jest otwarta na potrzeby innych. Kobieta promuje zbieranie ogromnych pieniędzy na niezwykle kosztowną operację dziecka chorującego na skomplikowaną chorobę. Mowa o niespełna rocznym Patryku Radwańskim.

Chorobę malutkiego Patryka Radwańskiego opisują w serwisie siepomaga.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka (KLIK), jego rodzice. Czytamy tam:

"Nasz synek urodził się z wyrokiem śmierci, z nieuleczalną chorobą genetyczną. Rdzeniowy zanik mięśni (SMA1) odbiera Patrysiowi siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania. Cudowne życie, które tak długo planowaliśmy, rozsypało się... Niedowierzanie i płacz musieliśmy zastąpić działaniem. Naszą jedyną szansą jest koszmarnie droga terapia genowa w USA. Zatrzymuje postęp choroby i stopniowo przywraca utracone funkcje ruchowe. Jedynym, co nas od niej dzieli, jest niewyobrażalnie wysoki koszt. Nie mamy jednak innego wyjścia. Nie poddajemy się i prosimy o Twoją pomoc. Tylko Ty możesz uratować życie naszego synka...".

Dziecko potrzebuje jak najszybszego podania leku, a koszty są niewyobrażalne - opiewają na 9 milionów złotych. W pomoc zrozpaczonym rodzicom włączyła się Anna Lewandowska, ponownie okazując swoje wielkie serce. M.in. dzięki temu dziś na koncie zbiórki dla malutkiego chorego znajduje się już ponad 5 milionów złotych. - Nie ma na świecie nic ważniejszego niż dziecko i jego zdrowie. Niestety Patryś ma mało czasu, a choroba nadal postępuje. Jego rodzicom wciąż brakuje ponad cztery miliony złotych na specjalistyczny lek - powiedział trenerka fitness portalowi SportoweFakty.pl.

I dodała:  - Wszyscy pragniemy głęboko wierzyć, że się uda i maluch otrzyma niezbędne środki na leczenie. Ten chłopiec walczy każdego dnia, pomóżmy mu wspólnie w tej walce. Jeśli możecie udostępnić informację o Patrysiu bądź wpłacić nawet symboliczną kwotę, może być to kwota na wagę życia.

Warto zastosować się do apelu Lewandowskiej i wesprzeć niespełna rocznego chłopczyka, który potrzebuje podania leku czym prędzej. Zachęcamy do odwiedzenia zbiórki w portalu siepomaga.pl - KLIK!

Najnowsze