Zabił siostrę trenera, bo myślał, że ma koronawirusa? MAKABRYCZNA zbrodnia w Argentynie

2020-03-29 17:55 MF
Świeczka, znicz
Autor: Pixabay Świeczka

Ogromna tragedia w Argentynie. Policjanci z miejscowości Monte Chingolo w prowincji Buenos Aires odnaleźli zwłoki kobiety i jej córki, które zostały w bestialski sposób zamordowane. Argentyńska policja potwierdziła, że chodzi o Cristinę Iglesias, siostrę Fernando Iglesiasa, trenera piłki ręcznej . Makabrycznej zbrodni miał dokonać jej partner Abel Romero, który obawiał się, że kobiety są zakażone koronawirusem.

Jak informują południowoamerykańskie media, Cristina Iglesias wraz z 7-letnią córką Adą i jej partnerem Abelem Romero odbywali kwarantannę w Monte Chingolo w Argentynie. Siostra byłego reprezentanta Argentyny w piłce ręcznej, a obecnie trenera Fernando Iglesiasa, od kilku dni nie odzywała się do rodziny, co wzbudziło duży niepokój.

Starsza córka Cristiny Dolo Iglesias umieściła na Twitterze dramatyczny apel o pomoc w odnalezieniu jej matki i młodszej siostry.

"Proszę, pomóżcie mi rozpowszechnić tę informacje. To moja mama i siostra, nie sądzę, żeby gdzieś poszli. Nigdzie nie ma też chłopaka mojej mamy, szuka go policja. Nazywa się Abel Romero, jeśli ktoś go zna, proszę się z nim skontaktować" - napisała w mediach społecznościowych Dolo Iglesias.

PIJANY trener skoczków narciarskich ZABIŁ matkę. ZMASAKROWANE ciało widzieli młodzi zawodnicy

Niestety, stało się najgorsze. Policja przeszukująca dom odnalazła ślady krwi. Zaniepokojeni funkcjonariusze postanowili sprawdzić teren posesji przy użyciu psów tropiących i wtedy dokonali makabrycznego odkrycia. Ciała Christiny Iglesias i jej córki Adą zostały znalezione zakopane pod domem...

Na ciele Christiny znaleziono siedem ran kłutych, zaś u jej córki - dwie.

Zdaniem policji, przyczyną bestialskiego mordu było to, że Abel Romero obawiał się, że kobiety są zakażone koronawirusem.

Mężczyzna jest już w rękach policji.

Najnowsze