Zawodnik był napastowany SEKSUALNIE. Kobieta chwytała go za JĄDRA w samolocie

2020-05-21 13:54 DaO
Wnętrze samolotu
Autor: SHUTTERSTOCK Wnętrze samolotu

Podróż samolotem to statystycznie najbezpieczniejsza i najszybsza forma podróży. Jednym z jej minusów jest natomiast to, że w niektórych liniach panuje dość spory ścisk między pasażerami. Wówczas staje się bardzo ważne, z kim przyjdzie nam spędzić najbliższe godziny. Na dziwnie zachowującą się współpasażerkę trafił jeden z zawodników futbolu amerykańskiego. Mężczyzna miał paść ofiarą napaści seksualnej.

O bulwersującej sprawie z pokładu samolotu pasażerskiego poinformowały amerykańskie media. Sytuacja mogłaby nie ujrzeć światła dziennego, gdyby nie pozew jaki zdecydował się złożyć do sądu zawodnik futbolu amerykańskiego, występujący w lidze NFL. Personalów sportowca nie ujawniono. Wiadomo natomiast, że do całego zajścia doszło w lutym podczas lotu z z Los Angeles do Newark.

Kolejny WIELKI klub chce Arkadiusza Milika. To byłby OGROMNY hit!

Według doniesień mężczyzna i inni pasażerowie, którzy siedzieli w jednym rzędzie, kilkakrotnie zgłaszali uwagi do personelu pokładowego odnośnie zachowania kobiety. Ta dopuszczała się skandalicznego zachowania. Kilkakrotnie kładła dłoń na kolanie i udzie zawodnika. Świadkowie twierdzą, że kobieta była pod wpływem środków odurzających.

Agnieszka Radwańska prezentuje WIELKI BRZUCH, reklamując Kraków i swój hotel! ZDJĘCIE

Na dotykaniu za kolano nie skończyło się jednak. Po około godzinie kobieta stała się jeszcze bardziej natarczywa i według zawodnika chwyciła go za genitalia. Dopiero po tym czynie personel pokładowy podjął działania i znalazł kobiecie inne miejsce. Sportowiec postanowił pozwać linie United Airlines i domaga się odszkodowania. Kwoty jednak nie ujawniono.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj