Agnieszka Radwańska prezentuje WIELKI BRZUCH, reklamując Kraków i swój hotel! ZDJĘCIE

2020-05-21 12:24 CH
Agnieszka Radwańska w ciąży
Autor: TRICOLORS/East News

Agnieszka Radwańska ku rozpaczy jej licznych fanów zakończyła już pełną sukcesów tenisową karierę, ale nie próżnuje. Gwiazda z kortów nawet w zaawansowanej ciąży i w czasie pandemii aktywnie spędza czas i - tak jak zapowiadała, schodząc z tenisowej sceny, wreszcie korzysta z życia. Radwańska na co dzień mieszka głównie w Warszawie, ale teraz wyskoczyła do rodzinnego Krakowa. Na słynnym rynku zaprezentowała już naprawdę pokaźny ciążowy brzuch, promując swoje miasto i hotel.

Agnieszka Radwańska wkrótce zostanie mamą, co doskonale widać na kolejnych zdjęciach, którym była wiceliderka rankingu WTA chętnie dzieli się z kibicami. Kiedy rodzi Radwańska? Tego Isia nie zdradziła, ale ciążowy brzuch tenisowej gwiazdy jest już naprawdę duży, więc wygląda na to, że maleństwo przyjedzie na świat już niedługo. Kilka dni temu Radwańska zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym opalał się na tarasie, podziwiając pełen kwitnących kwiatów ogród. "Pozdrowienia z Los Ogrodos" - zażartowała w opisie, dodając też wymowny hashtag #opalamybiałenogi. Teraz skorzystała z Facebooka, gdzie dała znać kibicom, że spędza miło czas w rodzinnym Krakowie. "Nie ma jak spacer ulicami Krakowa" - zareklamowała stolicę Małopolski, zamieszczając zdjęcie ze słynnego rynku, a przy okazji promując Aga Tennis Apartments czyli jej luksusowy hotel w centrum Krakowa.

Iga Świątek W BIKINI wchodzi do lodowatego morza i krzyczy! Wszystko przez przegrany zakład! WIDEO

Agnieszka Radwańska niedawno dała się upolować fotoreporterom. Z drogą torebką i źle założoną maseczką wyskoczyła swoim czerwonym porsche na zakupy w Warszawie. "Super Express" zaapelował wtedy do tenisowej gwiazdy, żeby zgodnie z zaleceniami zaciągała maseczkę również na nos. I jak widać pomogło. Na zdjęciu z Krakowa Radwańska zaprezentowała się z maseczką nałożoną zgodnie z wszelkimi zasadami.

Znana tenisistka NAGA pluska się w wannie i narzeka, że nie znosi poniedziałków [ZDJĘCIA]

Najnowsze