Radwańska otworzyła hotel. 800 złotych za weekend, a śniadania nie ma w cenie

2018-10-08 13:27 mwd
Agnieszka Radwańska, śmiech
Autor: Piotr Grzybowski Agnieszka Radwańska śmieje się po zadaniu jednego z pytań podczas prezentacji książki „Jestem Isia”

Agnieszka Radwańska na korcie prezentuje się coraz słabiej i zapewne trudno będzie jej wrócić do dyspozycji, jaką prezentowała jeszcze kilka lat temu. Ale o pieniądze nie musi się martwić, bo nieustannie inwestuje. Głównie w nieruchomości. Najlepsza polska tenisistka niedawno otworzyła w Krakowie hotel! Ile trzeba zapłacić, by zamieszkać u Isi?

Agnieszka Radwańska jest cieniem samej siebie sprzed kilku lat. Niewiele zostało z zawodniczki, która w 2015 roku wygrywała WTA Finals w Singapurze, ale o pieniądze nie musi się martwić. I nie zmieni się to nawet po zakończeniu kariery. Isia na kortach zarobiła blisko 28 mln dolarów, a część z tych pieniędzy chętnie inwestuje. Głównie w nieruchomości.

29-latka jest właścicielką apartamentów w Krakowie, Warszawie, Sopocie, Zakopanem, a także np. w Miami. A jej najnowsza inwestycja to... hotel przy samym krakowskim rynku! "Aga Tenis Apartments" znajduje się przy ul. Krótkiej 4 i miesci się w nim dziesięć luksusowych apartamentów. - Każdy z nich ma wystrój przypominający miasto, w którym wygrałam jakiś turniej - opowiedziała Radwańska w rozmowie z magazynem "Gala".

Hotel cieszy się dużą popularnością wśród turystów. My zaś postanowiliśmy sprawdzić ile trzeba zapłacić, by na weekend zamieszkać u Radwańskiej. W dniach 19-21 października (dwie noce) za pobyt dwóch osób trzeba zapłacić... 896 złotych! I jest to najniższa cena w tym terminie. Co najciekawsze mimo wysokiej ceny nie obejmuja ona śniadań. Za które trzeba dodatkowo dopłacać.

Mimo to osoby, które skorzystały z oferty Aga Tenis Apartments, są wręcz zachwycone. Na popularnym portalu Booking.com średnia ocena hotelu to 9,6 w skali 1-10! 

Najnowsze