Znana tenisistka NAGA pluska się w wannie i narzeka, że nie znosi poniedziałków [ZDJĘCIA]

2020-05-18 18:13 CH
Aryna Sabalenka
Autor: Instagram Aryna Sabalenka

Białoruska tenisistka Aryna Sabalenka (nr 11 WTA) niedawno skończyła 22 lata i z tej okazji zaprezentowała gorące fotki z rozbieranej sesji. Teraz znów postanowiła podnieść nieco ciśnienie fanom śledzącym jej konto na Intagramie. Sabalenka zamieściła zdjęcie, na którym relaksuje się w wannie. "Potrzebuje więcej takich dni. PS. Nienawidzę poniedziałków" - skomentowała działającą na wyobraźnie fotkę utalentowana Aryna.

Białoruska tenisistka Aryna Sabalenka niedawno zaskoczyła rozbieraną sesją zdjęciową. Okazja była nie byle jaka, bo gwiazda z Białorusi (nr 11 WTA) kończyła 22 lata. "22... To nie żart" - napisała Sabalenka, zamieszczając na Instagramie gorące fotki. Utalentowana tenisistka chyba poczuła się znudzona przedłużającym się przymusowym urlopem i postanowiła przypomnieć fanom, że jest nie tylko wysportowaną atletką, ale również piękną, pełną seksapilu zmysłową kobietą. Zdjęcia, którymi ostatnio dzieli się z kibicami, są bardzo odważne. Teraz znów zaskoczyła fotką z... wanny. "Potrzebuje więcej takich dni. PS. Nienawidzę poniedziałków" - skomentowała działające na wyobraźnie zdjęcie.

PIJANY tenisista Nick Kyrgios OBRABIAŁ TYŁKI słynnym kolegom! WIDEO poszło w świat!

Białorusinka Aryna Sabalenka to wschodząca gwiazda. Znana z bardzo agresywnego i bezkompromisowego stylu gry 22-latka z Mińska wygrała turnieje w Mumbaju, New Haven, Wuhan, Shenzhen i Dosze. I widać, że rozpiera ją energia! Teraz nie ma jak pokazać agresji na korcie, więc zdecydowała się na odważną sesję. To z pewnością odważny krok. Jak oceniacie efekty? Poniżej ZDJĘCIA.

Agnieszka Radwańska z OGROMNYM BRZUCHEM opala białe nogi i pije drinka [ZDJĘCIE]

Najnowsze