PIJANY Nick Kyrgios OBRABIAŁ TYŁKI słynnym kolegom! WIDEO poszło w świat!

2020-05-18 14:58 CH
Nick Kyrgios
Autor: Instagram Nick Kyrgios

Niesforny Nick Kyrgios nie przestaje szokować! Australijski enfant terrible światowego tenisa (niegrzeczny dzieciak) w czasie wideoczatu ze słynnym Andym Murrayem wypił sześć kieliszków wina i język mocno mu się rozwiązał. Kyrgios nawet na trzeźwo mówi, co mu ślina na język przyniesie, wywołując skandale. A teraz poszedł na całość. Obgadywał słynnych kolegów, a wszystko oglądali na żywo kibice na całym świecie! Zobaczcie to WIDEO.

Nick Kyrgios to znany skandalista. Australijski tenisista ma ogromny talent, ale lekceważąco traktuje swoją profesję. Sam przyznaje, że nie lubi tego sportu, a uprawia go wyłącznie dlatego, że zarabia dzięki temu duże pieniądze. Zajmujący 40. miejsce w rankingu ATP Kyrgios na kortach szokuje, kłócąc się z sędziami i kibicami. A poza nimi lubi otwarcie krytykować tenisowe gwiazdy. Z Rafaelem Nadalem się nie znosi. A o Novaku Djokoviciu mówi, że jest sztuczny i ma obsesyjne pragnienie, żeby kibicie lubili go tak jak Rogera Federera.

BURZLIWY związek Nicka Kyrgiosa rozpadł się. SEKSOWNA tenisistka nie szczędzi mu gorzkich słów

Teraz Nick Kyrgios umówił się na rozmowę w formie wideoczatu ze słynnym Andym Murrayem, którego - dla odmiany - bardzo lubi i podziwia. W czasie sympatycznej pogawędki niesforny Australijczyk raczył się winem, pochłaniając kolejne szklanki. I robił się coraz bardziej wesoły i szczery swoich wywodach. Zapytany przez Murraya, ile kieliszków wina już wypił, odparł, że około sześć. - W czasie kwarantanny stałem się miłośnikiem tego trunku i coraz lepiej się na nim znam - wypalił.

Tsitsipas zrobił żart Kyrgiosowi i opublikował jego numer telefonu! "Jesteś skończonym idiotą!" ZDJĘCIE

Potem Kyrgios i Murray dyskutowali o wyjątkowej atmosferze w czasie Laver Cup czyli rozgrywanego co rok meczu Europa - Reszta Świata. - Jestem tam z moimi najlepszymi kumplami. wygłupiamy się i atmosfera w zespole jest świetna. Próbujemy ograć Europejczyków, którzy mają się gdzieś, widać, że się nie lubią, ale przez ten tydzień udają, że jest inaczej, co strasznie mnie wkurza! - stwierdził wyraźnie pijany Kyrgios. - Bądźmy szczerzy! Tsitsipas i Zverev nienawidzą się. A w czasie Laver Cup nagle stają się najlepszymi kumplami? To strasznie wkurzające! - wypalił Kyrgios, który potem przekonywał Murraya, że ten jest lepszy od Djokovicia, a kiedy Szkot odparł, że wyniki mówią coś innego, Australijczyk podkreślał, że on i inni młodzi tenisiści dużo bardziej lubią Brytyjczyka niż inne wielkie gwiazdy z kortów. - Mamy gdzieś Djokovicia, Nadala i Federera. Wszyscy kochamy ciebie, Andy. Zwykli ludzie, tacy jak ja, uwielbiają właśnie ciebie - powtarzał Kyrgios, namawiając coraz bardziej zażenowanego Murraya, żeby razem stworzyli deblową parę i zachwalając jego wygląd. - Wyglądasz świetnie! Jesteś bardzo przystojny! - powtarzał do Szkota.

Agnieszka Radwańska z OGROMNYM BRZUCHEM opala białe nogi i pije drinka [ZDJĘCIE]