Zbigniew Boniek nie mógł się powstrzymać. Wbił szpilę Najmanowi, wywoła kolejną burzę?

2021-09-17 19:18
Zbigniew Boniek, Marcin Najman
Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek, Marcin Najman

Zbigniew Boniek przestał niedawno pełnić rolę prezesa PZPN-u. W trakcie swoich rządów dał się poznać m.in. ze swojej kontrowersyjnej działalności w serwisie Twitter. Jego wpisy nie raz wywoływały prawdziwą burzę wśród fanów i nie inaczej może być dzisiaj. Boniek postanowił wbić szpilkę Marcinowi Najmanowi po tym, jak bokser skomentował usunięcie Kanału Sportowego z serwisu YouTube.

Sprawa usunięcia Kanału Sportowego z YouTube wywołało wielką dyskusję nie tylko wśród fanów, ale także wielu osób mniej lub bardziej związanych z dziennikarstwem sportowym w Polsce. Po kilku godzinach sprawa została wyjaśniona i Kanał Sportowy wrócił na portal, ale część znanych postaci zdążyło już wyrazić swoją opinię w tym temacie. Jednym z nich był Marcin Najman, który sam wystąpił w programie „Hejt Park” Kanału Sportowego i przez wiele miesięcy pozostawał w konflikcie z jednym z jego założycieli, Krzysztofem Stanowskim. – Jeżeli mama i tata nie nauczyli szacunku do innych ludzi, to musi nauczyć ich YouTube. Tyle w temacie – powiedział „El Testosteron” w nagraniu udostępnionym na swoim kanale na tym samym portalu. Na ten komentarz nie mógł nie odpowiedzieć Zbigniew Boniek, który nie raz zaczepiał Najmana w Internecie.

Mateusz Borek stanowczo o problemach Kanału Sportowego. Mówi o zorganizowanej grupie

Boniek wbija kolejną szpilę Najmanowi

Zbigniew Boniek nie raz wywołał niemałą burzę swoimi wpisami na Twitterze, a czasami zdarzało mu się także zaczepiać Marcina Najmana. Teraz także skomentował on jego słowa o Kanale Sportowym i najwyraźniej bardzo go one rozbawiły. – Misiek jest zabawny – napisał Zbigniew Boniek i dodał aż cztery emotikonki śmiejące się do łez. Niewykluczone, że Najman odpowie byłemu prezesowi PZPN, podobnie jak bywało to wcześniej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze