Zobacz zdjęcia

Zjawiskowa dziennikarka TVP wystawia gorące ciało na palące słońce w Dubaju. Gorące zdjęcia Aleksandry Piki

2023-04-03 20:30

W życiu zawodowym zawsze liczy się balans między pracą a odpoczynkiem. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę jedna z wschodzących gwiazd TVP Sport, Aleksandra Pika. Dziennikarka w mediach społecznościowych chwali się kolejnym wyjazdem na krótkie wakacje do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na Instagramie pochwaliła się wieloma gorącymi zdjęciami. Zobacz je w naszej galerii.

Aleksandra Pika to jedna z dziennikarek TVP Sport, która coraz regularniej pojawia się w programach na żywo. Fani sportów walki doskonale kojarzą ją z jej występów w pięściarskich ringach, gdzie przeprowadza wywiady "na gorąco" tuż po zakończeniu pojedynku. Często występuje także m.in. w programach "Sportowy Wieczór" czy "Magazyn Ring". Jej poczynania obserwuje coraz więcej osób, dzięki czemu zyskuje kolejnych fanów.

Agnieszka Radwańska w luksusowej furze jak Iga Świątek. Ich auta różni tylko jedno! Od razu to widać

W swoich mediach społecznościowych Aleksandra Pika regularnie relacjonuje nie tylko swoją pracę. Trudno nie odnieść wrażenia, że dla utalentowanej dziennikarki TVP Sport jedną z największych pasji są podróże. Regularnie publikuje fotografie z różnych wyjazdów - także tych wypoczynkowych. Co ciekawe, kilka lat temu chwaliła się także działaniem w kierunku sportów wodnych, publikując zdjęcia z surfowania.

Zobacz zdjęcia zjawiskowej dziennikarki TVP w naszej galerii poniżej.

Aleksandra Pika - ile ma lat? Ilu ma obserwujących na Instagramie?

Aleksandra Pika, według portalu Clamor.pl, urodziła się w 1995 roku, czyli ma 28 lat. Wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim. Jest fanką Manchesteru United.

Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 6 tysięcy fanów.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze