Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego może być zazdrosna! Inna kobieta zawiesiła oko na gwiazdorze Gogglebox TTV

2021-09-21 12:31
Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

Krzysztof Radzikowski zmienił się nie do poznania, odkąd zdecydował się zejść ze swojej wagi i zacząć trenować sporty walki. Gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który emitowany jest na antenie TTV może liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy nie mogą się napatrzeć na jego metamorfozę. Jedna z fanem Radzikowskiego poszła jednak o krok dalej i zdecydowała się na szczere wyznanie. Partnerka gwiazdy Gogglebox TTV może być zazdrosna.

Fani programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV dosłownie pokochali Krzysztofa Radzikowskiego, który wraz ze swoim przyjacielem, Dominikiem Abusem w zabawny sposób komentuje kolejne programy telewizyjne, niejednokrotnie doprowadzając widzów do łez. Siłacz, który w przeszłości występował u boku Mariusza Pudzianowskiego w zawodach dla najsilniejszych ludzi świata, teraz spełnia się w zupełnie nowych rolach, próbując pogodzić swoją pracę oraz treningi z wychowaniem niedawno urodzonego synka. Gwiazdor Gogglebox TTV często również udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi fanami kolejnymi faktami z życia. Jednym z nich jest rozpoczęcie treningów MMA i metamorfoza po zrzuceniu kilkunastu kilogramów. Ostatnio Krzysztof Radzikowski znów postanowił podzielić się pewnym zdjęciem, pod którym otrzymał zaskakującą wiadomość. Partnerka gwiazdora Gogglebox TTV może być zazdrosna. 

Mariusz Pudzianowski pokazał się w towarzystwie tajemniczej kobiety. Jest zdjęcie, szczegóły porażają

Wielu fanów Krzysztofa Radzikowskiego wciąż nie może uwierzyć, jak bardzo zmienił się siłacz po zrzuceniu kilkunastu kilogramów, komplementując go oczywiście w komentarzach pod kolejnymi zdjęciami gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem". Część internautów nie może przyzwyczaić się do nowego wyglądu ich ulubieńca, jednak pewna kobieta postanowiła dosadnie wyrazić to, co myśli o nowym wyglądzie Radzikowskiego. 

Andrzej Gołota wyznał prawdę o swoim zdrowiu. Nie jest kolorowo, mocne słowa legendy

Sprawdźcie, jaką przemianę przeszedł Krzysztof Radzikowski, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

- Odzyweczki z mrożonymi owocami zblendowane i wypite, mozna uciekać na trening - napisał na Instagramie Krzysztof Radzikowski. Siłacz został zasypany komentarzami fanów, którzy przede wszystkim zwracają uwagę na jego stale zmieniającą się sylwetkę. Jedna z internautek poszła jednak o krok dalej. - Teraz, teraz to oko mozna zawiesić na Tobie - napisała kobieta dodając zalotną, mrugającą jednym okiem emotnikonkę. 

Borek, Saleta i Adamek typują starcie Anthony Joshua vs Ołeksandr Usyk! [TYLKO U NAS]

Krzysztof Radzikowski komplementowany przez fankę
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski screen Krzysztof Radzikowski komplementowany przez fankę

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze