Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV pokazał publicznie syna i się zaczęło! Tego pytania nie mógł się spodziewać

2021-09-11 7:38
Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

Życie Krzysztofa Radzikowskiego diametralnie zmieniło się w ostatnich tygodniach, gdy na świat przyszedł jego syn Antoni. Siłacz, a przede wszystkich jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV postanowił pochwalić się zdjęciem ze swoją pociechą, czym wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Dumny tata dostał masę wiadomości, jednak jednego pytania nie mógł się spodziewać.

Widzowie programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który transmitowany jest na antenie TTV niemal od razu pokochali Krzysztofa Radzikowskiego i Dominika Abusa, którzy teraz zaliczają się do grona największych gwiazd programu. Siłacz, który przygotowuje się obecnie do swojej pierwszej walki w MMA od kilku miesięcy może pochwalić się nową rolą w życiu po tym, jak został ojcem Antoniego. Gwiazdor Gogglebox TTV bez wątpienia może nazywać się dumnym tatą, co widać po jego zdjęciach z synem, które pojawiają się w sieci. Krzysztof Radzikowski, który chętnie dzieli się ze swoimi fanami kolejnymi zdjęciami i postami w Internecie, tym razem postanowił pokazać zdjęcie ze swoim synem. Na odpowiedź fanów nie musiał długo czekać, a sekcję komentarzy przejęli przede wszystkim ludzie, którzy rozpływali się nad pociechą strongmana. 

Artur Szpilka usłyszał wyznanie miłości nie od Wybrańczyk. Został wylizany, mokry finisz wideo

Zobaczcie jak zmienił się Krzysztof Radzikowski zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Krzysztof Radzikowski zebrał masę wiadomości od rozczulonych fanów. Tego pytania gwiazdor Gogglebox TTV nie mógł się jednak spodziewać

Internauci zafascynowani faktem, że Krzysztof Radzikowski postanowił opublikować zdjęcie ze swoim małym synkiem wskazywali przede wszystkim, że Antoni jest bardzo podobny do swojego taty oraz, co oczywiste, że jest bardzo słodki. Przy okazji jeden z internautów postanowił wykorzystać okazję i zadać Radzikowskiemu nurtujące go pytanie. - Kiedy debiut Antka przed telewizorem? - zapytał zaciekawiony mężczyzna, dopytując kiedy syn Radzikowskiego wystąpi razem ze swoim tatą w programie TTV. Tuż po narodzinach swojego syna, na taki krok zdecydował się w przeszłości Dominik Abus, który oglądał z Radzikowskim telewizję, trzymając swojego syna na kolanach. Wtedy Nikodem skradł niemalże całe show. 

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV aż złapał się za głowę! Wszystko przez wpadkę Dominika Abusa

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie z synem
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski screen Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie z synem
Sonda
Kto wygrałby walkę Radzikowski - Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze