Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV aż złapał się za głowę! Wszystko przez wpadkę Dominika Abusa

2021-09-08 15:57
Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus Gogglebox TTV
Autor: Instagram/ dominik_abus_oficjalnie Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus Gogglebox TTV

Program "Gogglebox. Przed telewizorem", który transmitowany jest na antenie stacji TTV niezmiennie cieszy się dużą popularnością, a jego kolejne sezony oglądając miliony widzów. Krzysztof Radzikowski oraz jego przyjaciel Dominik Abus mogą z kolei pochwalić się statusem jednych z największych gwiazd. Podczas jednego z pierwszych odcinków kolejnego, 15. już sezonu strongman aż złapał się na głowę, gdy usłyszał, co wygaduje jego kolega.

Wielu fanów Krzysztofa Radzikowskiego śledzi jego karierę jeszcze od czasu, gdy siłacz brał udział w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, rywalizując u boku chociażby Mariusza Pudzianowskiego. Wielką sławę przyniosły mu jednak nie wielkie mięśnie, a program "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje wraz ze swoim przyjacielem, Dominikiem Abusem. Krzysztof Radzikowski i jego kompan z kanapy szybko zyskali sympatię widzów i stali się jednym z największych gwiazd programu emitowanego na antenie TTV, co przełożyło się na jego sławę również w mediach społecznościowych. Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus niejednokrotnie rozśmieszali widzów do łez, prowadząc zażarte dyskusje i przekomarzając się, kto ma rację. Tym razem, podczas jednego z pierwszych odcinków nowego, 15. już sezonu były strongman aż złapał się za głowę, gdy usłyszał co wygaduje jego przyjaciel. 

Tym razem Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV już nie wytrzymał i wybuchnął po komentarzu o sobie! Puściły mu nerwy

Zobaczcie przemianę Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Radzikowski łapał się za głowę słuchając Abusa. Gwiazdor Gogglebox TTV nie wytrzymał ze śmiechu po tej wpadce 

W pierwszym odcinku nowego sezonu, gwiazdy Gogglebox TTV oglądały jeden z filmów przyrodniczych o kopulacji rekina. Krzysztof Radzikowski szybko podłapał temat i postanowił sprawdzić wiedzę swojego kompana z biologii. - Są jajorodne, żyworodne i jakie jeszcze? - dopytywał swojego kolegę Krzysztof Radzikowski patrząc w telewizor. - Nie wiem, słaby jestem z geografii - wypalił bez zastanowienia Dominik Abus, co sprawiło, że jego przyjaciel aż złapał się za głowę próbując opanować śmiech. - To znaczy z tego, no… z biologii! - próbował szybko wybrnąć gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem", lecz było już za późno. Krzysztof Radzikowski pokładał się ze śmiechu na kanapie, nie mogąc uwierzyć, że jego przyjaciel pomylił biologię z geografią. 

Kamila Wybrańczyk u boku gwiazdy M jak Miłość. Wyciekło zdjęcie, nie zgadniesz co na nim robią

Sonda
Kto wygrałby walkę Radzikowski - Pudzianowski?

Krzysztof Radzikowski szykuje się do walki w MMA. Chętnych do starcia z gwiazdą Gogglebox TTV nie brakuje

Oprócz udziału w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", Krzysztof Radzikowski ma wiele innych zajęć. Od kilku miesięcy siłacz przygotowuje się do swojej walki w MMA, a kolejne plotki mówią o tym, że jego starcie zbliża się wielkimi krokami. Nadal jednak nie poznaliśmy federacji, ani ewentualnego rywala, z którym gwiazdor Gogglebox TTV miałby się spotkać w oktagonie. Nie oznacza to jednak, że brakuje chętnych do walki z Radzikowskim. Ostatnio gotowość do takiego starcia wyraził jeden z zawodników KSW. Sława siłacza może sprawić jednak, że jego potencjalna walka będzie jednym z największych hitów i przyciągnie wielu widzów, gdy już do niej dojdzie. Na razie jednak wciąż musimy czekać na oficjalne informacje w tej sprawie. 

Tak wyglądał ślub Izy i Adama Małyszów. Gdy to zobaczyli, śmiali się do łez

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze